Sayfa 275/408 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    benden buraya kadar. 360 alış- 333.5(ort) satış. 2 haftada 27bin TL zarar. yine de zararın neresinden dönsen kardır deyip sineye çekeceğim mecbur. 250 TL altına (35 avrolara) gelirse belki tekrar almayı düşünebilirim, tabi şu bilançodaki soru işaretlerimi giderebilirsem. herkese sabırlar, bol kazançlar dilerim.
    205 den 460 lara kadar yükseldi buradan dönüşkazancının yarısına kadar düşer tahmini yaparak 332 den döner diye bir tahmin yaptım.Bakkal hesabı gibi oldu.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

2. kubilayn abi, o çıkışta yolunu bulabilmiş miydin.

3.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    kubilayn abi, o çıkışta yolunu bulabilmiş miydin.
    sonradan girmiştim al sa al sat
    al ve elimizde kaldı satamadan
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

4.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Sizin adınıza üzüldüm, umarım zararı kurtarırsınız..
    teşekkürler sn MMF. şu anki fiyata bakınca geçen 2 saatte bile 3bin liram cebimde kaldı. borsa hayatımda en son 10 yıl önce bir kağıdı zararına satmıştım, bu da ikinci oldu. fiyat iner çıkar, orada bir terettüdüm yok ama şirketin son dönem bilançosu ciddi anlamda midemi bulandırdı. normalde günlerce araştırmadan alım yapmam ama bunda biraz duygusal davrandım (her hisse zirvesindeyken bu %50 aşağıda olduğundan). neyse hatamızın bedelini ödedik, yolumuza bakacağız.

5. Docodaki dusus dolasimdaki pay dune gore farkli sanki bugun 18.4 gözüküyor. Bu dolasimdaki lot orani en fazla kaca kadar gelir bilgisi olan varsa aydinlatirsa mo.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. karla satan güle güle harcasın, stop loss olan zararını bir yerlerden çıkartsın,
    bizim gibi stop loss yapmayan,zararda bekleyenler de müsaade edin de
    ah vah dinlemeyelim artık , kendi durumumuz ortada , canımızın sıkıntı derecesini artırmayın lütfen
    böyle dırdır dırdır müşteri gelir mi, kime satacağız ..

7. 345.00 aşağı kırılınca, 325.00 destek diye düşünüyorum. İnşallah buralardan döneriz artık. Bu tür sığ hisselerde, dönüşlerin çok hızlı olacağı gerçeği unutulmamalı!!!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Hikayesi kabul görürse katılırım
     Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    345.00 aşağı kırılınca, 325.00 destek diye düşünüyorum. İnşallah buralardan döneriz artık. Bu tür sığ hisselerde, dönüşlerin çok hızlı olacağı gerçeği unutulmamalı!!!
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 275/408 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •