Special Days Image
Sayfa 212/408 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
    bu haber iyi gibi havayolu şirketlerine ve doco ya bir nebze iyi gelebilir
    Antalya’da restoran, pastane ve büfeler açıldı
    Turizmin başkenti Antalya, salgınına karşı önlemler kapsamında 21 Mart’tan bu yana kapalı tutulan içkili ve içkisiz restoran ve lokantalarla pastane, büfe ve tekel bayilerinin bundan böyle saat 07:00-22:00 saatleri arasında açık tutulması kararlaştırıldı.

16 Nisan 2020

ANTALYA (DÜNYA)
    Turizmin başkenti Antalya, COVID-19 salgınına karşı önlemler kapsamında 21 Mart’tan bu yana kapalı tutulan içkili ve içkisiz restoran ve lokantalarla pastane, büfe ve tekel bayilerinin bundan böyle saat 07:00-22:00 saatleri arasında açık tutulması kararlaştırıldı.
    Antalya İl Hıfzısıhha Kurulu, COVID-19 önlemlerine ilişkin geçmiş kararlarında güncellemeler yaptı, yeni kararlar aldı. Oybirliğiyle alınan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 2020/20 Kararı - Coronavirüs (COVID-19) Salgınından Korumak ve Yayılmasını Engellemek İçin Alınması Gereken Tedbirler başlıklı kararlarına göre 21 Mart 2020 tarihinden bu yana kapalı kalan bazı işyerleri 16 Nisan 2020 Perşembe günü itibarile açık tutulabilecek.
    21.03.2020 Cumartesi günü saat 24:00’ten itibaren sadece paket servis, gel-al benzeri şekilde, müşterilerin oturmasına müsaade etmeden hizmet vermelerine karar verilen içkili içkisiz tüm lokanta ve restoranlar ile pastane ve benzeri işyerleri 16 Nisan 2020’den itibaren hafta içi ve hafta sonlarında 07:00-22:00 saatleri arasında hizmet verecek. Söz konusu işletmeler, sokağa çıkma yasağı uygulanan günlerde kapalı tutulacak.
    Kurul kararlarının ikinci maddesiyle il genelinde bakkal, büfe, TAPDK Belgeli bayiler vb. işyerlerinin hafta içi ve hafta sonlarında 07:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermesine, sokağa çıkma yasağı uygulanan günlerde kapalı tutulması benimsendi.
    İl genelinde tüm özel binek ve hafif ticari araçlar ile ticari taksilere aynı anda en fazla şoför dâhil 3 (üç) kişi binebilecek. Birden fazla kişinin olduğu araçlarda maske takmak zorunlu olacak.
    Antalya
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

bu kademe takas işlerini oldum olası anlamadım...
    bakıyorum kademelere, sanki bütün hacim dipte dönmüş ve hemen hepsi alım???
    ama hisse dipte?

ytd..

her ne kadar covid çoğu planları alt üst etse de sonuçta doco gibi firmaların bu kadar düşük değerleri görmesi üzücü...
    yükselişten önce de çok gözümün önündeydi, göz göre göre gitti...
    şimdi de kar satışları gelmiş..buralar teknik anlamda dönülebilecek yerler gibi görünüyor....
    tabi hisselerde at koşturanlar karar veriyor herşeye ne yazık ki...

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

4. 204 e tekrar gelirmi acaba?
    345 ten alayım diye düşündüm ama bu hisse çok hareketli.
    Bu günlerin geçmesi ile birlikte havayollarının açılmasıyla ancak harekete başlar.
    Benim anlayamadığım şirket hisselerinin %77,14 ü fiili dolaşımda, kar çok iyi, sermaye çok düşük, temettü vermeyecek. Peki bu kar ile sermayeyi niye artırmıyor. En az % 1500 sermaye artıramaz mı?
    Bilen varsa aydınlatsın.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    204 e tekrar gelirmi acaba?
    Bu günlerin geçmesi ile birlikte havayollarının açılmasıyla ancak harekete başlar.
    Benim anlayamadığım şirket hisselerinin %77,14 ü fiili dolaşımda, kar çok iyi, sermaye çok düşük, temettü vermeyecek. Peki bu kar ile sermayeyi niye artırmıyor. En az % 1500 sermaye artıramaz mı?
    Bilen varsa aydınlatsın.
    Merhaba ben bilen birisi değilim ama PD/DD değeri 0,5 gayet ucuz bir değer... Bu firma havayollarına yeme içme hizmeti veriyor
    hava trafiği durduğu için kısa vadede oynaklık olabilir ama mayıs sonunda gene işler açılacak buraları dip yaparsa gidecek çok yolu var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
     Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    204 e tekrar gelirmi acaba?
    Bilen varsa aydınlatsın.
    Sahibi bu aralar düşünüyordur sermaye artırmayı malum reklamın iyisi kötüsü olmaz!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by isko Yazıyı Oku
    Merhaba ben bilen birisi değilim ama PD/DD değeri 0,5 gayet ucuz bir değer... Bu firma havayollarına yeme içme hizmeti veriyor
    hava trafiği durduğu için kısa vadede oynaklık olabilir ama mayıs sonunda gene işler açılacak buraları dip yaparsa gidecek çok yolu var.
    Evet onu biliyorum.
    Bu hisseyi yıllardır takip ediyorum.
    Ama hiç işlem yapmadım.
    Fiyat olarak 100 liradan yüksek hisseler ile 1 liradan yüksek hisselerde treder iyi yapılır. Bir kademesi iyi kazandırır.
    Bugün gelen haberlerde karsanın üretime başlayacağı haberleri gelmekte. Ayrıca diğer ülkelerin de hava yollarını yavaş yavaş açabilecekleri görüşülüyor. Düşüş çok hızlı oldu, yükseliş bu kadar hızlı olmayabilir.
    Sermaye artırımı yapılmamasının sebebini sormuştum.
    Olur mu acaba?
    Neden yapılmıyor?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Evet onu biliyorum.
    Bu hisseyi yıllardır takip ediyorum.
    Ama hiç işlem yapmadım.
    Fiyat olarak 100 liradan yüksek hisseler ile 1 liradan yüksek hisselerde treder iyi yapılır. Bir kademesi iyi kazandırır.
    Bugün gelen haberlerde karsanın üretime başlayacağı haberleri gelmekte. Ayrıca diğer ülkelerin de hava yollarını yavaş yavaş açabilecekleri görüşülüyor. Düşüş çok hızlı oldu, yükseliş bu kadar hızlı olmayabilir.
    Sermaye artırımı yapılmamasının sebebini sormuştum.
    Olur mu acaba?
    Neden yapılmıyor?
    Bence de mantıklı sermaye artırımı çok şık olur.
    Ben havayolları için şunu düşünüyorum sektörde yer alan firmaların hepsi çok karlı firmalar 3 ay iş yapmamaları ağır yaralara yol
    açacağını zannetmiyorum.(Mart-Nisan-Mayıs iş yapmadı diyelim) Haziranda yavaş yavaş başlayınca yıl sonuna kadar bence toparlanma gerçekleşir. Zaten bu zarar fiyatlandı. Şuan fiyatın oturması lazım.

Sayfa 212/408 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •