Sayfa 194/408 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Zaten dış ülke dedikleri abd de washington ve chigago çin de hong kong vardı onlarda yasaklandi.Uçaklar boş gelip gidiyordu desen olacak.
    Dikkatimi çeken Türkiye DOCO avrupaya göre pozitif ayrıştı ki bu bizim için iyi.
    İnşallah pazartesi kaldığı yerden devam eder

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

2. Doco diğer hisselere göre daha çok değer kaybetti 620 tl 204 e kadar düştü inşallah toparlar yatırımcısını üzmez eskiden 3 bin ile 17 bin arasında işlem yaparken şu an 56 bin gördü bu hareket inşallah bereket getirir.

3. Son dolaşımdaki pay oranı nedir acaba? Paylaşabilirmisiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Son dolaşımdaki pay oranı nedir acaba? Paylaşabilirmisiniz?
    Dolaşımdaki pay 1,64

5. Naymıs size bir sormak istiyorum daha önce dolaşımdaki pay 1.64 tü fakat işlem hacmi çok düşüktü şimdi 50 bin gibi işlem hacmi var gene 1.64 acaba neden böyle bir şey oluyor bilği sahibiseyniz paylaşırsanız sevinirim .

6. Benim bir tezim var bu konuda. Sanirim bu bir "satış zirvesi". Kötü bir haberle tetiklenen ve fiyata bakmadan satış yapılan bir dönemden sonra fiyatın dipte bir müddet asılı kaldığı ve yüksek hacimlerin görüldüğü döneme denir. Buradan sonra fiyatlar yukarı dönme eğilimine girer. Umarım doğru tespit edebilmisimdir. Bu doğrultuda biraz mallandım.

7. Bu gün austurya basınında hükümet tarafından kişlere ve şirketlere para yardımının çarşamba günü başlayacağını yazıyor. Geçen haberlerde doco nun da bu paketten faydanacağı yazıyor hayırlısı dileyim .

8.  Alıntı Originally Posted by tarzan45 Yazıyı Oku
    Naymıs size bir sormak istiyorum daha önce dolaşımdaki pay 1.64 tü fakat işlem hacmi çok düşüktü şimdi 50 bin gibi işlem hacmi var gene 1.64 acaba neden böyle bir şey oluyor bilği sahibiseyniz paylaşırsanız sevinirim .
    Aslında işlem hacminin dolaşımdaki payla çok alakası yok yani oranın artması yada düşmesiyle alakası yok,ben bu hisseyi 100 liralardayken takibime aldım ve aldım sattım tekrar aldım , şu an hissedeyim, 350 liralardayken dolaşımdaki oranı %14 civarlarında olan Doco THY ile anlaşmanın yapılmayacağı söylentilerin ardından 157 liraya düşerken bu oran %2 lere düştü ve bu daha sonra buralara kadar indi fakat DOCO yönetimde tek söz sahibi olmak için rekabet kuruluna başvurdu ve bu demekki hisseleri toplamış ve yönetimdeki ortaklıkları %50-50 olsada tek söz sahibi doco oldu ve bu hisseleri kimlerin topladığı ortaya çıkmış oldu. Şunu söylemek istiyorum ve söylediklerim tamamen benim şahsi düşüncelerim. Bu hisse senedinin üzerinde yüklü bedelsiz yapma durumu vat fakat yapmıyorlar, ben burdayım ya bedelsiz açıklayacak yada şu an dolaşımdaki oranın %2 nin altında olması dan sebep hakları olan borsa kotundan çıkma haklarını kullanacaklar. Ne yapacaklarını akıllarından geçeni bilmek çok zor tabii . Söylediklerim kendime ait fikirler kimseyi etkilemek istemem. Herkese hayırlı bol kazançlar. Yazdıklarım sorunuzun tam cevabı olmayabilir , kusura bakmayın. Ama çıkışlarda hacmin yüksek olması olumlu diye düşünüyorum. Sağlıcakla kalın

Sayfa 194/408 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •