Sayfa 209/408 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,067
    Olaya bir de şöyle bakmak lazım madem ikram işi yapıyor gıda da değerli bu da gıda şirketi sayılmaz mı?Elinde byağı bir gıda malzemesi ve stoğu vardır değil mi?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Olaya bir de şöyle bakmak lazım madem ikram işi yapıyor gıda da değerli bu da gıda şirketi sayılmaz mı?Elinde byağı bir gıda malzemesi ve stoğu vardır değil mi?
    Şahsi fikrim, çok değerli bir şirket, kendi alanında dünyanın en önde gelen şirketlerinden biri belki de en iyisi, şansızlık bu virüs olayının vurduğu havacılık sektörü ve etkilenmesi kadar doğal bir durum yok. Ben bekliyorum, bekleyip göreceğiz neler olacağını. Yeterki uçuşlarla alakalı güzel haberler gelmeye başlasın, ama o haberler geldiğinde hisse yukarılardamı olur, alım için uygun yerlermi olur yoksa, beklentinin bitmiş olmasıyla satışlarmı gelir, bilemiyorum.

3. Filozof hoş geldiniz sizi ege endüstri den takip ediyordum yorumlarınızı begeniyle okuyordum . Doco içinde yorumlarınızı paylaşırsanız kendi adıma sevinirim .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,067
     Alıntı Originally Posted by tarzan45 Yazıyı Oku
    Filozof hoş geldiniz sizi ege endüstri den takip ediyordum yorumlarınızı begeniyle okuyordum . Doco içinde yorumlarınızı paylaşırsanız kendi adıma sevinirim .
    selam sevgili tarzan45 henüz işlem yapmadım eskiden kalan 3-5 lot uzun vade tuttuğum vardı izlemedeyim
    AB Komisyonu, Kovid-19 tedbirlerinin kaldırılmasına ilişkin yol haritasını açıkladı

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, üye ülkelerin uyguladığı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemlerinin belli koşullar altında ve kademeli olarak kaldırılabilmesini içeren yol haritasını açıkladı.

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel, Kovid-19 ile mücadeleye ilişkin Brüksel'de ortak basın toplantısı düzenledi.

Üye devletler tarafından alınan kısıtlayıcı önlemlerin, yeni enfeksiyon sayısında düşüşe ve sağlık sistemlerinin salgınla başa çıkabilmesine yardımcı olduğunu belirten von der Leyen, bununla birlikte, önlemlerin maliyetinin de yüksek olduğunu vurguladı.

Von der Leyen, AB ülkelerinin aldığı kısıtlayıcı önlemlerin kaldırılmasına ilişkin yol haritasını kabul ettiklerini belirterek, "Bu yol haritası kısıtlayıcı önlemlerin hemen kaldırılacağı anlamına gelmiyor fakat üye ülkeler için bir çerçeve niteliği taşıyor. Genel olarak, kademeli bir yaklaşım öneriyoruz ve her kararın sürekli olarak izlenmesi gerekiyor." dedi.

Kısıtlayıcı önlemlerin kaldırılmasına ilişkin önerilerinin 3 ön koşula bağlı olduğunu söyleyen von der Leyen, bunların "Kovid-19'un yayılmasında ciddi düşüş, yeterli sağlık sistemi kapasitesi, elverişli gözetleme ve izleme kapasitesi" olduğunu ifade etti.

Von der Leyen, Kovid-19'un yenilmesi için küresel bir insiyatife ihtiyaç duyulduğunu kaydederek, 4 Mayıs'ta video konferans yoluyla bir bağış konferansı düzenlemeye karar verildiğini duyurdu.

Michel ise alınan önlemlerin ülkelere ciddi ekonomik ve sosyal etkileri olduğunu hatırlatarak, bu etkilerin "ileriki aylarda hatta yıllarda süreceği" değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. hissede bugünkü dev işlem hacmi sanki hisselerde bir el değişimi olarak görülüyor,normalde bu hissenin işlem hacmi bellidir,şuana kadar 121.000.000.TL bayağı hacimli hisseye göre....bakalım altından ne çıkacak.ne yöne hisse evrilecek...

6. Exclamation

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    İnşallah 1 yıldan fazla sürmez.
    Eğer elinde stok varsa son kullanıma kadar satamazsa onu da zarar yazmaz mı?
    Gıda şirketleri bu zamanda önemli ama elindekini satabilenler kar eder.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

7. Şimdi mal mı pazarlanıyor burda? Anlamadım?

8. iş yatırım 711.TL hedef fiyat vermiş,bugünkü düzeltmesinden sonra yoluna devam etmesi gerekir,ama tahtayı kim dizayn ediyorsa

onun borusu ötecek,

Sayfa 209/408 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •