Sayfa 217/408 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,066
    pegasus artıya geçti geçecek doco yine docoluk yapıyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,066
    arap atı gibisin be doco
    senden de artı kapatmanı bekleriz
    http://share.matriksdata.com/share.a...04201750295645
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Çoğu hisse zararını telafi etti malesef doconun zararını üç te biri kapanmadı . Bir haber mi bekliyor acaba

4.  Alıntı Originally Posted by tarzan45 Yazıyı Oku
    Çoğu hisse zararını telafi etti malesef doconun zararını üç te biri kapanmadı . Bir haber mi bekliyor acaba
    Doco'nun üstünde yüksek bedelsiz beklentisi var . Fakat bu sadece bir beklenti olarak duruyor ve gerçekleşmiyor. Yabancı çıkışı çok yüksek fakat yabancı oranının çok yüksek olduğu zamanıda biliyorum. Sığ bir hisse ve bence bu tip sığ hisselerde yabancı olmasının çok önemi yok. Örnek : EGEEN Hatta yabancının azalması, olumlu bile olabilir. Bedelsiz sermaye artımının hisseye yada yatırımcısına ne faydası var aslında hiç bir önemi yok. Yalnız tek güzel tarafı çoğalacak hisse adedi anlamında büyük yatırımcıların girebileceği bir hisse olabilir. İnşallah bir an önce eski fiyatları görür ve daha yukarılara çıkar ve oralardan almış arkadaşlarda kâr ederler. Yazdıklarım şahsi düşüncelerim, kimseyi etkilemek amaçlı değildir. Herkese bol kazançlar.

5. Teşekkürler naymiş güzel açıklamalarınız benim gibilere bir nebze moral oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by tarzan45 Yazıyı Oku
    Teşekkürler naymiş güzel açıklamalarınız benim gibilere bir nebze moral oldu.
    Rica ederim, şahsi düşüncelerimi paylaştım sadece. İnşallah beklediğimiz gibi olur ve güzel günler görürüz..

7. %1500-1750 arası bedelsiz sermaye artırımı yapabilir mi?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

8. Gitmez bu hisse gelenlerden belli oldu bu hafta. Yatırım tavsiyesi olarak almasın kşmseı

Sayfa 217/408 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •