Special Days Image
Sayfa 197/408 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Yatirim finans sürekli satıyor, tüm satışları o yapıyor neredeyse. Yine iyi dayanıyor tahta..

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu gün işlem hacminin bu kadar yüksek olması bu satışlardan herhalde.

3. 06.04.2020, 06:24:45

Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

* * "DO & CO Aktiengesellschaft kamuoyu duyurusu aşağıdaki gibidir.

* * Süregelen COVID-19 salgını dolayısıyla dünya genelinde uçuşlarda* meydana gelen ciddi azalma ve resmi makamlar tarafından* organizasyonlar ve restoran işletmelerine yönelik getirilen* kısıtlamalar ve yasaklamalar sebebiyle, analistlerin 1 Nisan tarihinde* başlayan 2020/2021 mali yılı ile ilgili ciro ve kar beklentilerine* ulaşılamamaktadır.

* * Yönetim kurulumuz personel ve üretim giderlerinden tasarruf* edilerek faaliyetlerin südürülmesine yönelik, halihazırda yürürlüğe* konulmuş olan kapsamlı tedbir paketi kararları almıştır.

* * Buna ek olarak, 2019/2020 mali yılına ait olumlu operasyonel* sonuçların, krizin yarattığı olağanüstü yüklerden ve bunların ticari* faaliyetler üzerindeki sonuçlarından olumsuz etkileneceği göz önünde* bulundurulmalıdır.‼

* * Bugünden bakıldığında, gelecekte şirketimizin sürdürülebilirliğini* garanti altına almak amacıyla, geçtiğimiz haftalar içerisinde yeterli* nakit miktarı şirketimiz tarafından güvence altına alınmıştır.

* * Salgının sebep olduğu devam eden gelişmeler ve güçlü dinamikleri* nedeniyle, 2020/2021 mali yılı ile ilgili tahminlerin ne zaman* verileceği öngörülememektedir.‼

* * Toplantı yasağı nedeniyle 15 Temmuz tarihinde Viyana'da yapılması* planlanan yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı yapılamayacaktır. Yeni* tarih ilerleyen zamanlarda bildirilecektir. Yönetim Kurulu, Genel Kurul'a 2019/2020 mali yılı ile ilgili kar dağıtımı yapılmamasını* önerme kararı almıştır." ‼‼

Viana borsasını talip etmekte fayda olabilir.

4. Günü yüzde 3,20 artışla 261,60 TL kapattı. Yatırım Finansman 41.329 adet hisse satmış ve satışlar karşılanarak günü pozitif bir şekilde kapatmış.

Viyana Yabancı borsa doco endeksini takip etmekte fayda var.

https://m.tr.investing.com/equities/...cat-commentary

5. Iyi sirkeledi.

6.  Alıntı Originally Posted by Jango Yazıyı Oku
    Iyi sirkeledi.
    Bence de iyi silkelediler
    Viyana borsasında acayip işlemler oluyor
    Bir ara 68 euro dan işlemler oldu
    Şu anda 41 euro da

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

aslanım benim,,nihayet şahlandın,,,sen busun işte
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

11.200 lot var tavanda.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 197/408 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •