Sayfa 391/408 İlkİlk ... 291341381389390391392393401 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

EGGUB sermayesi ile DOCO sermayesi karşılaştırılmış ancak Ege’nin sermayesi 10 mio TL, DOCO’nun 9,7 mio Euro .. yaklaşık 9 katı
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Sermayenin öyle olduğunu sanmıyorum. 2010 kasımda ana sermayenin 3.9 milyon euro olan kısmı türkiyede halka arz edildi. Kur 2 tl

15 ocak tarihinde olağanüstü genel kurul toplantısı var.
    gündem
    1. dönüştürülebilir tahvil ihracı için yetki
    2. tahvil ihracı nedeniyle koşullu sermaye artırımı kararı alınmasıDOCO_Genel_Kurul.pdf

4.  Alıntı Originally Posted by preatoria Yazıyı Oku
    15 ocak tarihinde olağanüstü genel kurul toplantısı var.
    gündem
    1. dönüştürülebilir tahvil ihracı için yetki
    2. tahvil ihracı nedeniyle koşullu sermaye artırımı kararı alınmasıDOCO_Genel_Kurul.pdf
    Sermaye arttırım beklentısı varmı gerçekten. Metin İngilizce.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sermaye arttırım beklentısı varmı gerçekten. Metin İngilizce.
    umarım öyledir olagan üstü gk kararını boşuna almazlar digerlerinde beklerken yeni yıl süprizini bu yapar mı yapar bu hareketler boşuna degil sanırım
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. sayın arkadaşlar: doco türkiye yatırımcı masası ( özge Hanım) ile yaptığım görüsmede sanırım 10 gün olmuştur. 15 ocak tarihinde yapılacak olan olağan üstü gn kurul toplantısındaki gündem maddelerinde bedelsiz; bedelli sermaye artışı olmadığı sadece hisseye dönüşe bilen fiyat garantili tahvil ihracı için yetki isteneceğini bununla şirkete mevcut ortaklardan farklı yeni ortakların geleceğini anlattı.
    bizi ilgilendiren kısım şu garanti edilen sürede belirlenen hisse fiyatı ne ? eğer hisse fiyatı atıyorum 1 yıl sonunda 150 euro yada karsılığında dolar olursa bunun mevcut fiyat üzerinde ne kadar etkisi olur. yani ihrac edilecek tahvilin süresi ve ve o süre sonunda belirlenen hisse bedeli ne olur. acaba tahvil ihrac ederken şirketin kendisi benim hisse fiyatım şuanda piyasada 62 euro ama ben bunu kabul etmiyorum 90 euro olarak alıyorum ve 1 yıl sonunda da 130 euro olucak derse hisse o zaman hızlı hareket edecektir. nereye kadar 90 euroya kadar hızlı hareket eder. ondan sonrası blancolara ve temettülere kalır. ayrıca şirketin 9 aylık blanço gönderme tarıhi 18 şubat 2021 bilgilerinize.

7. Genel Kurul Bildirimi KAP haberi GÜNDEM başlıklı 2. Madde de:

Alacaklılara finansal araçlar (pay senetleri ile değiştirilebilir tahviller) ("Şartlı Sermaye 2021") ihracı için, 10. Olağan Genel Kurulun 8. gündem maddesinde alınan karar uyarınca ve 15. Olağan Genel Kurulun 8. gündem maddesi uyarınca "2008/2013 Şartlı Sermaye"nin iptal edilmesi suretiyle ortaklığın sermayesinin Avusturya Anonim Şirketler Kanunu'nun 159. maddesi 2. fıkrası 1. satırı uyarınca şartlı olarak artırılması hakkında karar alınması ve esas sözleşmenin 5. maddesi 4. fıkrasında bununla ilgili değişikliğin yapılması hakkında karar alınması.

Ortaklığın sermayenin şartlı artırılmasından bahsediyor.
    Ytd.

Yönetim kurulu, 100 milyon euro tahvil ihracı ve tahvilin garantisi için nominal değeri olmayan ama paya dönüştürülebilen 1.350.000 yeni pay tahsisini gündeme teklif olarak getirecekmiş. Doğru anladıysam

İlgilisine

https://www.doco.com/extraordinary-g...eholders-2021/

Sayfa 391/408 İlkİlk ... 291341381389390391392393401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •