Sayfa 242/408 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. 204.60 ı gördüğü 19.03.2020 den sonra bugüne MAL alanlar..
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2.  Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku

En fazla 1.7 mly lot varmış dolaşımda.. bir zamanlar.. ama hep oynak olmuş
    aşağıda linki var KAP dan bakabilirsiniz fiili dolaşım hisse miktarına

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...530A4A622A2EBD
    Hocam kaptan bakıyorum ama hep en günceli gösteriyor, siz bu grafiği oluşturacak geçmiş veriyi nasıl çıkardınız, muazzam bir çalışma olmuş şahsım adına teşekkür ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku

TAKASBANK VERİLERİ
    Buna göre son 2 günde satılan 70 bini çıkarırsak yeni lot sürülmese bile hala 150 bin lot var citi bunaltmaya devam edecek gibi. Hele yukarıdaki grafikteki dolaşımdaki lot sayısı 1,7 milyon seviyesine çıkarsa çatlatır bizi burada. Çok bilinmez var bu kağıtta.

4.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Buna göre son 2 günde satılan 70 bini çıkarırsak yeni lot sürülmese bile hala 150 bin lot var citi bunaltmaya devam edecek gibi. Hele yukarıdaki grafikteki dolaşımdaki lot sayısı 1,7 milyon seviyesine çıkarsa çatlatır bizi burada. Çok bilinmez var bu kağıtta.
    Arkadaşlar istediği gibi piyasaya lot verebiliyor mu. Eğer veriyorsa takasta ki lot sayılar artıyorsa azar azar alıyordum, bundan sonrada daha almam elimde ki hisseleri de satar çıkarım. Aklıma şu geldi şimdi şirket çalışmıyor bu sebepten dolayı piyasaya lot veripte,lotlari paraya mi çeviriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Arkadaşlar istediği gibi piyasaya lot verebiliyor mu. Eğer veriyorsa takasta ki lot sayılar artıyorsa azar azar alıyordum, bundan sonrada daha almam elimde ki hisseleri de satar çıkarım. Aklıma şu geldi şimdi şirket çalışmıyor bu sebepten dolayı piyasaya lot veripte,lotlari paraya mi çeviriyor.

Vallahi dostum citibankta aha şimdi lot azaldı bitti baskı kuramayacak diyoruz hopp 100k lot giriveriyor takasına. Kapa bildirim olmadan gerçekleşiyor biz nasıl olduğunu henüz anlayamadık. Bir yerde dursa geri dönüş başlayacak bu citi satışı kesmeden kalıcı yükselişin başlaması çok zor görünüyor adamlar bedava bulmuş gibi her kademeden basıyorlar.

Şirket 2 ayda 250 milyon TL’lik lot sattı resmen halka arz yaptılar, kasasında para zaten var bununla birlikte bu kadar paraya ihtiyacı olduğunu sanmıyorum, var bir bityeniği ama henüz çözemedik.. Şu anda bistin en ucuz hisselerinden biri ama gel gör ki henüz para etmiyor.

6. Mantık olarak yükselme ihtimali düşme ihtimalinden fazla. Ben uzun vade olarak bakıyorum. Kilit soru::Inse en fazla nereye kadar iner; çıksa nereye kadar çıkar? Yatırım stratejim bu kilit soru şahsi dusuncem

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ayrıca son 2 günde yat fin 73.000 lot sattı. Piyasaya yeni lot sürmezse yabancı payı 150bin lotla %15 civarına düşecektir. Vay be %75 ı yabancının di bu kağıdın.

8.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Mantık olarak yükselme ihtimali düşme ihtimalinden fazla. Ben uzun vade olarak bakıyorum. Kilit soru::Inse en fazla nereye kadar iner; çıksa nereye kadar çıkar? Yatırım stratejim bu kilit soru şahsi dusuncem

Aynen hocam yükselme ihtimali artık bu seviyelerden düşme ihtimaline göre daha fazla en güzel tespit bu, ama dayanmak zor güçlü irade istiyor ben kızıp zararına çıktım geçen ama döndüm dolaştım ucuz kağıt bulamadım geri geldim

Sayfa 242/408 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •