Sayfa 243/408 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Vallahi dostum citibankta aha şimdi lot azaldı bitti baskı kuramayacak diyoruz hopp 100k lot giriveriyor takasına. Kapa bildirim olmadan gerçekleşiyor biz nasıl olduğunu henüz anlayamadık. Bir yerde dursa geri dönüş başlayacak bu citi satışı kesmeden kalıcı yükselişin başlaması çok zor görünüyor adamlar bedava bulmuş gibi her kademeden basıyorlar.

Şirket 2 ayda 250 milyon TL’lik lot sattı resmen halka arz yaptılar, kasasında para zaten var bununla birlikte bu kadar paraya ihtiyacı olduğunu sanmıyorum, var bir bityeniği ama henüz çözemedik.. Şu anda bistin en ucuz hisselerinden biri ama gel gör ki henüz para etmiyor.
    Kap haber vermeden hisseyi verebilir mi satabilir mi. Ky'in SPK şikayet edeceğini düşünmez mi.

2. Gene Fiili dolaşıma pay sürmüşler. Acaba bitti mi dediğin gün yeni ekleme yapıyorlar. Muhtemelen 1 milyonu bulduracaklar..
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

3.  Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku

Gene Fiili dolaşıma pay sürmüşler. Acaba bitti mi dediğin gün yeni ekleme yapıyorlar. Muhtemelen 1 milyonu bulduracaklar..
    Adamlar resmen uzun vade gireceksen paraya ihtiyacın olmayacaksa gir diyor. Bende de zarar çok ama yaklaşık 1 y8l beklicem bakalim nolacak.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugün için sanırım ellerinde satacakları bitmek üzere.. 316 dayız

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Ben olaya şöyle bakıyorum. Turizm deki kapasite indirimi fiyatları olumsuz etkiliyor görünse de bu iş kısa vadeli ,%40 Orta vadeli %25 uzun vadeli ise %10 kaybe denk gelir. Ve maliyeti musteriye yuklerler.. hisse de bu oranlar nispetinde düşüş olması normaldir.
    O zaman ne yapmalıyım
    Ben şirket ederini kisa vadeli 700 TL değil 400-450 orta vadeli 550-600 uzun vadeli de 650-700 tl fiyatı bulurum. Dolar bazlı bunu güncellerim. O halde bu hissede %100 kazanmak istiyorsam 225 lerden alım. Uygun olabilir diye düşünürüm.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hafta sonu biraz ders çalışıp Şirketin röntgeninin çekeyim.. Hangi Fonlarda var/ hangi yabancı fonlar taşıyor ?!

7.  Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku
    Hafta sonu biraz ders çalışıp Şirketin röntgeninin çekeyim.. Hangi Fonlarda var/ hangi yabancı fonlar taşıyor ?!
    Nerden röntgen çekersen çek kardeşim CİTY lot satmaya devam ettiği sürece yönü aşağıya gibi. bu hafta pazartesi göstermelik %6 yaptırdılar sonra her gün satışa devam ettiler. Bizde biraz hareket edince KY olarak hemen almaya çalışıyoruz. her gün düşen hisse almışız. yukarıda maliyeti olanlar sabırlar diliyorum.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

8. AK/ İŞ/ GARANTİ/ ZİRAAT/VAKIF düzenli olarak Mal alıyorlar.. tabi insan düşmesin/ artsın istiyor ancak bu seviyelerde durmasına/düşmesine izin verip sürekli mal çekenlerin de bir beklenti/ hesapları vardır sanırım..

Sayfa 243/408 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •