Sayfa 204/408 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    İşcepte ve mynette 77,15 yazıyor hocam, işcepin takas ekranından baktığımda da yaklaşık 650k lot aracı kurumlarda görünüyor. Sizin yazdığınız da çok farklı bir gariplik var anlamadım. En doğrusu matrikstir heralde.

Eğer 385k lot varsa 3 gündür yaklaşık 150k lot el değiştirdi eğer ceptocep değilse. Bu da yeni maliyetlerden ötürü sanki yukarı doğru daha yolumuz uzun gibi görünüyor, umarım yanılmam.
    Halka açıklık oranı ile fiili dolaşımdaki pay oranları farklı şeyler. O sebeple farklılık olması normaldir.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Halka açıklık oranı ile fiili dolaşımdaki pay oranları farklı şeyler. O sebeple farklılık olması normaldir.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok ciddi fark yok mu hocam, kağıtın neredeyse dolaşımdaki payların hepsi patronda mı demek bu.

Bu hissenin takaslarını da bir türlü anlayamıyorum, alan ve satan lot toplamı eşit değil, salı günü citi 50k lot almış ama satan tarafın dip toplamı çok düşük, dışarıdan lot satılmış gibi anlamsız bi durum var. Siz nasıl yorumlarsınız?

Yeni tavanımız hayırlı olsun.,,8770 lot tavanda.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Çok ciddi fark yok mu hocam, kağıtın neredeyse dolaşımdaki payların hepsi patronda mı demek bu.

Bu hissenin takaslarını da bir türlü anlayamıyorum, alan ve satan lot toplamı eşit değil, salı günü citi 50k lot almış ama satan tarafın dip toplamı çok düşük, dışarıdan lot satılmış gibi anlamsız bi durum var. Siz nasıl yorumlarsınız?
    Takaslara bir anlam verememeniz çok normal,,çünkü kiralama var,grup var,birçok aracı kurum var,
    yani takaslar göründüğü gibi değil,,,buna takılmayın bence.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. yukarı tepkisi sert oldu.hareketin nereye kadar ilk etapta devam edeceği meçhul.trend çizgilerini analiz edersek ilk hedefin mavi trend olduğunu söylemek mümkün.mavinin önümüzdeki hafta direnç değeri 460.diğer yandan düşüşte bırakmış olduğu 451-460 gap aralığı da trend direnç seviyesi yakın olup bu bölgenin güçlü dirençli bölge oluşunu destekliyor.bu seviyelere gelmeden önce ise 427 dip direnç noktası takip edilebilir.orta vade için ise kırmızı trend hedef seçilebilir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...c345896556.png

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Yeni tavanımız hayırlı olsun.,,8770 lot tavanda.
    14635 lot oldu.

7. Bu hissenin şu an ki ederi peğaus ve ege endüstri nin değerinde olması gerekiyor bence biraz yolu var. Ya sabır.

8. Patron dün geri almış
    Fiili dolaşım 59.75
    Bu kağıdında patron kağıdı olduğu belli oldu.
    Dün viyana dan sattı buradan aldı.
    Euro nun düşüş çıkışına göre hareket ediyor.
    Ben sattım
    Allah bereket versin
    Kalanlara bol kazançlar...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa 204/408 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız