Sayfa 345/408 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. satıcılar
    Y.fin 35.260
    Qnb 6165

alici
    global 12410
    garanti 7500

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

GEDİK ve MERRILL LYNCH ayak. ZİRAAT te ayak olabilir, biraz daha izlemem gerek. Diğerlerini az buçuk biliyorsunuzdur. Bu arada, YATIRIM FİNANS kademeye alıcı geldimi veriyor, yani kademe gözetmiyor, haberiniz olsun.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

3. rica etsem bir arkadaş doco'nun halka açıklık oranını ve piyasada işlem gören hisse adedini yazabilir mi ? birçok yatırım şirketi farklı gösteriyor. şimdiden teşekkür ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by Lwyrup Yazıyı Oku
    rica etsem bir arkadaş doco'nun halka açıklık oranını ve piyasada işlem gören hisse adedini yazabilir mi ? birçok yatırım şirketi farklı gösteriyor. şimdiden teşekkür ederim.
    18.80%, 1,832,125 adet görünüyor, ama artıyor sürekli bu oran. Benim anladığım 65%'e kadar yolu var... Kalanları da patronda.

Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    Şeytan diyor ki;
    Üöe beşe bakma ver şu mıy mıy hisseyi...
    Şu anda en az 30 hisse tavandan işlem görüyor. Bunların bir çoğu dünde öyleydi. Belliki çoğu sahipli. Yaz birine tavan alış. Bir süre düşse, sonra yine tavan çeker sahipleri.
    Bu ne yavu?
    Aylardır nalları havaya dikti, benim gibi birini bile çileden çıkardı valla!
    YTD.
    Aynen katılıyorum, yazın takip ettiğim bütün hisseler tur bindirdi, bu aptalı bir arkadaşın tavsiyesi ile 350 den aldık papazı bulduk, çin işkencesi gibi hergün düş allah düş, kanımca kısa vadede bi cacık olmayacak, ayda 1 gün bir hareket yapar 1 saat içinde yine düş geri, gerçekten sabırları zorluyor

6. Pazartesi ben de sofraya oturuyorum selamlar

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Doco ya girdik bakalım 3_5 ay en az beklemeyi ve lot artırmayı hedefliyorum. 200 TL dahi olsa gönlüm bu hissede. Avrupa doco 3te 1 fiyatında.. olumlu habere en sert tepki verecek hisseler havacılık gibi. Herkese selamlar

8.  Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    18.80%, 1,832,125 adet görünüyor, ama artıyor sürekli bu oran. Benim anladığım 65%'e kadar yolu var... Kalanları da patronda.
    Bu durum insanın aklına bedelli sermaye artırımını getirmiyor değil .

Sayfa 345/408 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •