Sayfa 7/23 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 180 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Own-Guide

1. 115 binden döndük. 1153xx geçerse diye güzel hareketler olacak diye yukarıda yazmıştım. Takip eden dostlarım hatırlarlar. 115 bin altında da 1087xx-1091xx aralığına dikkat çekmiştim. Birkaç gündür bunun önemini görüyoruz.

VE

Bist100 107153 kapanış.
    Haftanın son işlem günü kritik!

108 bin üzerinde kapanış olursa, umut var. 1094xx altı negatif saha görünüyor.

108 bin altında satışlar derinleşebilir.

Özellikle 9 aylık bilanço sonuçları ile beraber sinsi satışlar görüyorum ki hoş değil!

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by silvereng Yazıyı Oku
    115 binden döndük. 1153xx geçerse diye güzel hareketler olacak diye yukarıda yazmıştım. Takip eden dostlarım hatırlarlar. 115 bin altında da 1087xx-1091xx aralığına dikkat çekmiştim. Birkaç gündür bunun önemini görüyoruz.

VE

Bist100 107153 kapanış.
    Haftanın son işlem günü kritik!

108 bin üzerinde kapanış olursa, umut var. 1094xx altı negatif saha görünüyor.

108 bin altında satışlar derinleşebilir.

Özellikle 9 aylık bilanço sonuçları ile beraber sinsi satışlar görüyorum ki hoş değil!

Sn silvereng,

Endex i teraziye koyduğunuzda yön ne tarafa? 115 bin civarından bu şekilde çabuk geri gelmesi ve 100 bin civarındaki boşluk için düşünceniz nedir?

3. Şu an negatif saha. Yani aşağıya!
    Ama yarın 108 bin üzeri kapatırsak, umut var.

100 bin civarındaki boşluk çoktan alındı. Tekrar orta vadedeki trende fiyatlanma oldu ve 115 binler görüldü.

115 bin civarından çabuk geri çekilme satış için iyi seviyelerdi. Fırsatlar satış için kollanıyor

4. Usta çoğu X100 hissesinde zaten 100.000 altı rakamlarda Aselsan da stresini atan by Garan AKBNK gibi trend hisselerine döner mi?Sanki bu gibi hisselerde toplama var gibi

5.  Alıntı Originally Posted by TOPİTOP Yazıyı Oku
    Usta çoğu X100 hissesinde zaten 100.000 altı rakamlarda Aselsan da stresini atan by Garan AKBNK gibi trend hisselerine döner mi?Sanki bu gibi hisselerde toplama var gibi
    Topik dışı konuları buradan cevaplamıyorum.

Max fayda sağlayacak kaliteli bir topik için hatırlatma amaçlıdır.
    Topiğimin en başında yazdığım gibi;
    "Her topiğin bir amacı vardır. Açtığım bu topikte sadece BIST100 ve bazı kurlar için yaptığım rafa kalkacak analizlerimi paylaşacağım. Amaç bu puslu ortamda yolu kaybetmeme kapsamında bilgi paylaşımıdır. Umarım faydalı olur. "

6.  Alıntı Originally Posted by silvereng Yazıyı Oku
    Şu an negatif saha. Yani aşağıya!
    Ama yarın 108 bin üzeri kapatırsak, umut var.

100 bin civarındaki boşluk çoktan alındı. Tekrar orta vadedeki trende fiyatlanma oldu ve 115 binler görüldü.

115 bin civarından çabuk geri çekilme satış için iyi seviyelerdi. Fırsatlar satış için kollanıyor

Resim atamadığım için üzgünüm 99210 dan 115000 bine giden trend de yukarı yönde kalan boşluğu demek istemiştim.
    Orası halen boşluk görünüyor. Doldu dediğiniz boşluk 103 bin civarı aşağı yönlü olan olabilirmi?

7. syn silvereng birkaç yıl önce borsanın nihai hedefi 105 ile 115 arası verdiğinizi gün gibi hatırlarım geriye dönük aradım kopyalamak için ama eski sayfalara ulaşamadım yoksa geri dönüş başladımı orta ve uzun vadeli görüşünüz nedir vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkürlaer..

8. Takip eden dostlarım bilirler.
    Aşağı yönü işaret etmiştim.

Yakın zamanda değerlendirmelerimi paylaşacağım. Umarım verileri kendi yol haritasını faydalı oluşturma yönünde istifade edenler olmuştur.

Sayfa 7/23 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •