Sayfa 114/191 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1525 madde; 905 - 912 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

Ben bu hisseyi yaklasik 3 aydir izliyorum hareketleri cok sert.1 -2 kurus aarasinda gidip gelmiyor.hergun 10-20 kurus arasi gidip geliyor.aslinda hernoktadan girilip her noktadan cikilabilir.exel basinda calismasini yapip onunuzdeki haftaya allah nasip ederse ilk alimlarimi yapmayi dusunuyorum.tabi hemen satis zincir emirlerini de girmek kosuluyla.ytd

"Hicbir zaman kaybetmem.Ya kazanırım ya da öğrenirim."

NELSON MANDELA

Bugün güzel şeyler olmuş. Hem işlem hacmi, hem yukarı dirençleri test edip ( önceki günlerden farklı olarak) kapanışta % 5 yukarıda olması umut veriyor.
    Günlük veya son bir kaç günlük alım satım pastası ve takas bilgisi paylaşabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkürler.

günlük ve haftalık pasta paylaşabilecek arkadaş (cefaks gönderiyordu hatırladığım kadarıyla) varsa çok makbule geçecek.
    İyi hafta sonları

günlük

haftalık

Çok teşekkürler tekrar Sn. Cefaks

9 aylık bilanço 1 ay içinde gelecek.
    Bu havada mali tabloların ne kadar önemi var bilmiyorum ama geçen yıl 9 aylık bilanço da 4 milyonun üzerinde ZARAR varmış.
    Bu yıl 9 aylıkta 5'e yakın kar gelir gibi (6 aylık 3,5 mln TL net kar)duruyor. Çünkü finansal borcu da yok. Gerçi kağıt fiyatları biraz yükseldi, bunun maliyetlere etkisini bilmiyoruz ama tabloları altüst etmez herhalde.
    Piyasaların kötüye gittiği dönemde önceki yıllarla mukayese ettiğimizde iyi bir kar açıklarsa daha da dikkat çeker mi?
    Diğer yandan da, mali tablo performansından bağımsız hareket eden bir hisse olduğu da görülüyor, Zira geçmiş yıllarda hep zarar açıklarken şimdiki fiyatların çok üzerinde işlem görüyormuş!!!
    Yine de 9 aylıkta kar geleceğini (çok kötü bir sürpriz olmazsa tabii) bilmek bazı hisselerle mukayese edince, beklemek için iyi bir teselli oluyor

Sayfa 114/191 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •