Sayfa 13/191 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1523 madde; 97 - 104 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    Takasın çoğu yabancıda

2. hisseye ilgi yok
    girmeye çok az kişi cesaret eder
    dediğiniz gibi takasda yabancı hakim.. korku sınırsız
    kazanç ve kayıp da

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    hisseye ilgi yok
    girmeye çok az kişi cesaret eder
    dediğiniz gibi takasda yabancı hakim.. korku sınırsız
    kazanç ve kayıp da
    Her kitap fuarında coşuyor dikkatimi çekti şimdi de Kocaeli kitap fuarı var.

7. Herkez doburcu olmuş bakıyorum da . Tahtayı tanımayanlar dökülecektir. Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

8. Herkez doburcu olmuş bakıyorum da . Tahtayı tanımayanlar dökülecektir. Bol kazançlar

demek ki alım için daha beklenecek 3.56 iyi mi

3 aylık finansal tabloyu kabaca inceledim
    şirkette daralan bir satış hacmi var. akp döneminde sanata ve kültüre vevs vs olan ilginin azalması dergiyi olumsuz etkilemeye devam ediyor dergi sayısı 5 adet kadar ve çalışan sayısı 290 lardan 250 düşmüş kısaca küçülmeye gitmiş şirket . reklam gelirleride düşmüş.
    şirket geçmiş karlarını düzenli temettü olarak dağıtmış ve büyümeyi parasal olarak ortaklara vermiş. sonuş malum .....
    şirket satılır ise şuan 20 milyon usd kadar piyasa değeri var 24 derginin 12 yabancı lisanslı sözleşmeli yayın var
    şu anda: 1.048 000 lot takası var. yani küçük bir spek istediğini yapar.

sonuç:kısa vadeli yatırım için aşırı olumsuzluk içeriyor. SPEK NE İSTERSE O OLUR
    UZUN VADE İÇİN bir satım gerçekleştirilirse kaç milyon usd gider bilemem o işten anlamıyorum.
    beklenti: iktidarın değişmesi kağıda olumlu yansır..... o da olmayacağına göre hisseye yatırım yapmak uygun değil diye düşünüyorum
    Son düzenleme : sard68; 18-05-2017 saat: 23:27.

Sayfa 13/191 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •