Sayfa 151/191 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon
Arama sonucu : 1525 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. İnwesting de 70 kişi toplanmış 70 bin lot günlük işlem yok çulsuzlar mi ki hayır tabii peki işlem hacmi niye yok :garip

2. Hepsi kurusıkıcı, ziraat ilk seans 35 bin lot mal aldı, kimse peşine takılmadı, şimdi 30 bin lotu 2,74 e satış yazdı, patron ne yapacağına karar veremiyor,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
    Rekor kar mı alsana rekor kar minaki
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Kaldı mı mallar elimizde

5. Ama en azından bu kriz ortamında zarar yazmamış şirket

6. Dergi satış adeti ilk 3 ayda770binden 610 bine düşmüş çalışan sayısı 230dan 211 e düşmüş yani koskoca dobur ayda 200 bin dergi satmış 80 milyonluk ülkede ruhuna el fatiha dobur a mi Yanal'ın memlekete mi yada şirket demode mı kaldı bu şirketi kim neden satın alacak acaba

7. Geçen gün bu konuyla ilgili bir paylaşım yapmıştım, şirkette bir icraat yok, kimsede almaz bu şirketi, sen ne diye ilgileniyorsun bu şirketle diye soracak olanlara da cevabım şudur, bu şirketin hisseleri ya patronda, ya da bir grupta, grupta sağlam, patron da sağlam ban kalırsa, onlar zarar yazarsa bende yazıyorum, sonuçta grubun kafasında bir rakam var mutlaka, ne batık Şirketler ne fiyatlara gidiyor bizim borsamızda, bu şirket için marjlarım belli, o fiyat marjları içinde gidip geliyorum, her zaman söylediğim gibi patron bey yukarı çekerse malımız, aşağı basarsa paramız var,

8. Bu arada dergi tiraj sayısının düşmesinde tamamen ekonomik krize bağlı bence, millet karnını doyuramıyor, bir de dergi mi alacak

Sayfa 151/191 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •