Sayfa 154/191 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon
Arama sonucu : 1525 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Bir pasta atabilir misiniz

2. temcit pilavı gibi arada satıs hikayesi uyduruluyor dogan bunu satmadı cunku alıcı yok olsa satar kim napsın boyle dandik trajı komik sirketi bakın durdo ya nerden nereye yukseldi bu hala gecen yılki fiyatında durdo 10 tl olunca bu anca belki 1 tavan yapıp 3.50 anca olur .spek dandik tasıyamıyor zaten pahalı kagıt 2.70 den alırım 3 ustu yine veririm ancak bundan anlar bu dandik baska da bundan daha birsey olmaz
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

3. 500000 lot hacim yaptığı yukselis anca 3.09 bosuna uğraşma dandik spek alicak keriz yok köpeklerini comarlarini bir investing e yolluyorsin bir Twitter dan reklam yaptiriyorsun ama alicak keriz yok 😁hadi 2.70 de bekliyorum 😀

4. spek dandik yukarı tasımıyor bu kagıdın tavan noktası 3.05-.3.09 arası ...bu kagıt tavan olamaz en fazla herzamn ki gibi 1 devre keser devre acılır acılmaz gelene gidene malı dagıtır .devre kesici de 3.09 dan yukarı olmuycak sekilde ayarlar hep ..tahtacı dersen kendini zeki goruyor biliyor tabi kucuk yatırımcının elinde 3.15 den itibaren yukarı kademelere dogru mal var o bakımdan yukseltmiyor..ele vericek adam arıyor ama hep ben onun eline veriyorum yolu bulmuslar 2.70.3.09 arası git gel bu aralıkta alıyor satıyor bende spek gibi yapıyorum 2.70 al 3.05 civarı sat baska birsey bilmez bu kadar basit yukselmez kimse satmıyor cunku dedigim gibi kucuklerin maliyeti 3.15 den yukarıya dogru gidiyor mal toplamıyor toplamak istese tavan yapar zaten kalan kucuk yatırımcıda satar ceker gider bundan .borsada bosa yer kaplayıyor kendi alıyor kendine satıyor daha cok 2.70.3.09 arası git gel yapar bizd alıp satarız spek gibi

5. E ne güzel işte her gidiş gelişte % 10 para kazanıyorsun, senin bu adamları sövmek yerine gidip ellerini öpmen lazım, kim kime % 10 veriyor bu devirde.

6. pohpohcular olmayınca kazanamayız yani aralık belli 2.70 al 3.05 civarı sat hep aynı terane ..gerisi hikaye faso fiso yok sirket satıldı kar patladı 80 milyon dolar ediyor falandı filan dı dun 2.84 den aldıklarını bugun 3 ustu verdi gelene gidene islem hacminin 4/3 u 2.95-3.02 arasında en yuksek hacim 3.01 de ..100 000 ustu lot hacim var 3.01 de ..yani artık 3 un ustude zor bu kagıtta benim anladıgım budur elindeki malı bosaltıyor 2.70 de de bırakmaz artık daha asagılara gider nereye duserse ordan alırız artık

7. Piyasada alıcı mı varda veriyorlar, kendi kendilerine dönüyorlar,

8. Kendi alıp kendi satıyor islemleri tek başına yapıyor bende onu diyorum zaten de alıcı gelse direk verecek aşağılara ama 1000 lot alıcı bulsa bile kacirmiyor hemen veriyor geçen yıl dgzte Hürriyet mipaz in satışınin gazıyla 5 üstüne çıktı sonra düşüş o düşüş son 2 aydır 2.70-3.05 git gel başka birşey bilmez bu şirketi satamazlar alıcı yok ki sarsın pd/de 2.25 pahalı fiyatta zaten ..neyse ben 2.70 de bekliyorum yine 😀çok beklemez direk salar zaten alıcı da yok satıcı da yok hep kendi oynuyor boş hacim yapıyor evelsi gün 2.1 milyon lot hacim yaptida noldu 5 milyon lot hacim yapsa yine boş .

Sayfa 154/191 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •