Sayfa 155/191 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1525 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Şirketin t.tower de 3 katı var, satışa çıkarsa kaç milyon eder :ben söyleyeyim piyasa değerinden fazla kasasında kaç parası var 25 milyon dergi ve webleri satsan ne eder yıllıkreklam geliri nedir medya şirketleri kaç defter değerinden satılır evet ancak 3 TL eder almayın 😀😀😀😀😀😀😀😀

2. Bu kriz döneminde emlak yerlerde sürünürken hangi enayi saftirik o 3 katı alır onu da diyeydin 😀şirket satilsa kasadaki parayi dami devrediyorlar😀 bu devirde kim dergi okuyor onun için kari bir market in kari kadar 500 000 lira geldi dimi 😀ayrıca internet alemi zaten web kaynıyor 😀 şimdi diceksin ki olumsuz bakıyorsun ben de diyorum ki hürriyeti mipazu dgzte yi şartı da bunu niye satamadi alıcı bulsa satardı .yok işte 😀defteri değeri 1 üzeri olan şirketler pahalıdır bunun ki 2.25 koca koca bankalar bile 1 in altında yahu 😀 yüksekse evvelsi gün 2.1 milyon lot hacim yapıp alt tarafı %3 primleri kapamazdi tavana giderdi yukselmez yukselemez spek dandik ve çapı yetersiz 2.9 milyon lot var sadece piyasada onun da çoğu kendilerindedir zaten buna rağmen yukselmiyorsa demek ki para etmiyor neyse çok konustuk herkesin fikri kendine ben 2.70 den alırım 2_3 güne bilemedin haftaya başka nolcakti nolcakti şaşmaz 2 ayda sasmadi i o Aralık'tan yine gelucek yine Alicam 2.70 vericem spek efendiye yine 3.05 😀

3. Patron bey niye aşağı basmıyor da inatla bu seviyede tutuyor acaba, aşağı gelsede mal alsak biraz

4. Küçüklerin bu saatten sonra bir ceset olduğunu biliyor acaba asıl olan ne yoksa hissenin göçmesi lazımdı ama bizde oldu 500 bin verirse küçükler alır ehhh sonra hangi mali verecek 3 milyon adetlik hissede kaldı ki kağıt değişimleri gani oldu birisi atlamasın bu hisseye aman Allah

5. Bendeki malın 3 te 1 ini aldı, 3,03 ortalama ile, her zaman verirdi aşağı, şimdi vermiyor

6. Bir tane mi korkak küçük yatırımcı yok 2,89 a mal verecek ne gariptir

7. Hemen verdi ne gariptir

8. Verir verir ben hiç aceleci değilim beklerim ben beklicem o vericek 2.50 ye bile verir BIST bu kadar dusmusken hisseyi daha fazla yukarda tutamaz beklenti yok haber yok e o zaman ? Yukselcek hisse endeks dinler mi ya çoktan kaç gündür yaptığı hacimle 4 TL ya kadar giderdi 😀

Sayfa 155/191 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •