Sayfa 157/191 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1525 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Dağıttıysan mesele yok, sattıysan eğer ikimizden 75 bin lot mal almışlar o zaman, bu rakam bu tahta için hatırı sayılır bir maldır, patronun hisseyi bu endekse rağmen yukarda tutmasının nedeni bu bence, şu an ki grubun tahtada işi bitene kadar bize malı bir süre daha vermeyeceklerdir. Ama ne demişler tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır, ben 2,75 te bekliyorum

2. Bende zaman çok ama spek te zaman çok mu ? Endeks hergun aşağıya gidiyor sizler den o kadar mal aldiy sa elinde kaldı demektir yukarı yapamaz elinden çıkartmaz alıcı bulsa direk basicak aşağıya ama yok 2.70 bekliyorum belki daha aşağılara da gelecektir daha fazla tutamaz endeks bu kadar düşerken ne demişler çıkamayan düşer 😀 yukarı suremiyor sürse zaten 3.09 gecemiyor 3 aydir aşağıya sürmesi çok yakın gibi 😀bekliyoruz

3. Daha cuma günü 1.82 den avod aldım buyrun sadece 2 seansta %20 kardayim😀giden gidiyor hissenin spehi güçlü bu günlerdir 10 kademede de mit mit miy git parkta kum oyna spek nasıl olsa vereceksin yemezler senin bu yukarda tutma numaralarını 2.70 ve altından alacağım çok çok az kaldı 😀her an bekliyorum basicaksin aşağıya devre kesiciyi veya tabanı borsa kuralı çıkamayan düşer 😀

4. Bugün alırsın,

5. Gelen her alıcı 1000 lot dahi olsa saniyesinde veriyor, patronun gücü kalmadı demek başka mal almaya, 2,75 te bekliyorum, tıpış tıpış geleceksin

6. Bugün olmasa yarın gelir gelir alıcı bulsa hemen gelecekte sizlerden 2.95 ten aldığı malı ne kadar yukardan versem daha az zarar etsem diye uğraşıyor dedik geçen de yazana hemen veriyor fırsatı hiç kaçırmaz bu kağıt heryil %50-60 yukarı hareket yapardı bu yıl onu da yapmadı spegi elinde kaldı mallar patron da zaten ilgilenmiyor şirketi satarsa o zaman o yıllık hareketi yapar yoksa o yıllık hareket zaten gelmeyecek gelse mart_nisan da gelirdi endeks iyiyken şimdi endeks kötü elindeki malları çıkamıyor parası yok yukarı da gidemiyor patron zaten bosvermis durum bu 2.70 veya altı gelecek çıkmayan düşer 😀

7. Bugün 2,80 kapanış, yarın alırız malları

8. 83 ve 84 ten aldım bakalım napicak teres spek 😀

Sayfa 157/191 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •