Sayfa 158/191 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon
Arama sonucu : 1523 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Hayret düşmedi yuklumu almami bekliyorsun çok beklersin sende iş yok yukarıda gidemiyosun belli ortalamalarda gezinip duruyorsun 2 haftadır dobur dobur olalı böyle mal spek görmedi arkadaş yine mi devre kesici ayarliyorsun 3.09 a en fazla orasi zaten başka ne bilirsin sen kamil 😀

2. Devreyi kestirecek güç kalmadı ki grupta, yukarı gitse mal yiyor, y zararına verecek, ya da zararına verecek, başka şansı yok

3. Bende aldığım fiyata geri verdim yok arkadaş bu spek ne yapmak istiyor anlamadım yukarı suremiyor zaten de senin de dediğin gibi tek yol aşağıya gitmek kaldı neyse ben yine 2.70 ve altini beklemeye geçiyorum dobur dobur olalı böyle beceriksizlik gormedi yillik hateketide yapmadı patron kendi girmeden bundan bir halt olmaz bu anlaşıldı spekte para yok zaten yüklü alıcı bulsa hemen verecek orası anlaşıldı 😀döneyim başka hisselere vakit kaybetmeyeyim bunda sizlere iyi kazançlar

4. 1 sen varsın bir ben varım tahtacı artık kimse de kalmadı oyunu senin kuralına göre oynuyorum geçen birdaha 3 TL yi yukarı geçemeyeceğini söylemiştim ve gecemedin 2.80 de n aldığım 4000 lotu 2.97-98 den dün nasıl caktim sana hadi şimdi aşağıya 2.80 ordan alim yine 😀

5. Bu endekste bu şirketin 2,25 li fiyatlarda olması gerekiyordu, patron bey aşağı bassanda biraz mal alsak, amma naz yaptın, fazla naz aşık usandırırmış, daha ne kadar tutacaksın bakalım bu seviyelerde, öyle ya da böyle geleceksin aşağıya, başka yolun yok.

6. Ve evet yine 79-80 aldık 88-89 verdik çorba parası çıktı spegin capi bu kadar gücü anca buna yetiyor onun kuralına göre oynamaya devam 10 kademeye ver 😀hadi şimdi 2.75 e yuvarlan bekliyorum 😀

7. Ben 1.80 TL ye düşüş bekliyorum yuklu alıcı bulamıyor alıcı bulsa hemen düşürecek te 😀 herseferinde tepe leri küçükte kucuklte mali yika yıka kademe kademe yedire yedire düşürecek ...her seferinde tepeleri kucultuyot 3 ay önce 3.50 lilerden başladı 3.40_3.30 _3.20 -3.10 geçen sefer 3 bugünde 2.90 da tepe yaptı 10 kurus yedire yedire 1.80 e gelecek arada böyle sazan avına çıkacak bende ona cakmaya devam edeceğim seni gidi çapsız spek seni 😀

8. soyle baktım artık bu kagıtta bir spekte kalmamıs aslında tahta yapıcı kurum yani patron tamamen kende alıp kendi satıyor dun 900 lot almıs 900 lotu 16 tl karla geri satmıs komik resmen hergun kendi alıp kendi satıyor patron tabi hissede yukselemiyor cunku sabhaaldıgını aksam geri satıyor hep hergun mesela 250 alıs 250 satıs 500 alıs 500 lot satıs boyle hisse gidermi gitmez tabi hergun alıp satmaması lazım ve en az 3000-5000 lot alıp satmamalı ki 3.10 u kalıcı olarak yukarı kırsın ama amacları bu degil tabi amacları ellerindeki malı kucuk yatırımcıyı yemleyip dagıtmak alıcı gelmiyor onu da yapamıyorlar 10 kademe de gidip gelmeye devam tam 1 aydır boyle bizde corba parası alıyoruz tahta yapıcı gibi capları bu kadar
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

Sayfa 158/191 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •