Sayfa 160/191 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon
Arama sonucu : 1523 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Aynen cunozan katılıyorum bende iyi karı gördün mu veririm burası 2.80 e geri dönerse tekrar gelirim şu an kaplamindeyim orda 3.al satimdan da kazançla ayrıldım sizlere iyi kazançlar

2. Bu forumda konuşulmaması gereken bir konu ama, tüm arkadaşlardan özür dileyerek, senin hisse takibin ilgimi çekiyor, doğru yorumlarda bulunuyorsun genelde, vkgyo için ne düşünüyorsun, burada bana 1,58 maliyetle iyi mal kitlediler, hiç takip ettin mi buradaki grupları

3. gayrimenkul sektorunun durumu malum oldugu icin o hisselerde al sat yapmıyorum dedigin hisse genelde grup olarak hareket ediyorlar yani vkyat ve vkfyo hep beraber tek basına yukselirmi hicbir fikrim yok dobura bak 2 aydır 10 kademe git gel bugun hareketini yaptı ama buna ozel birsey degil dun ditas %12 celha %15 yukselmis bu bugun celha yine devre kesmis yukarıya simdi asagıda grup hareketi var bunlar da 3.3.11 arası boslugu doldurmayıp yukarı yapmıs demek ki daha sonra boslugu dolduracak ...dun ditas ve celha bugun yine celha ve dobur dobur ditas ve celha ile primleri esitlemis .2.80 e gelirse alırım gelmezse gule gule .iyi kazanclar
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

4. Teşekkürler.Yukarı olması normaldir, 80 bin lot mal aldılar benden, bu tahta için ciddi bir rakam bu, bizden alanda üstüne % 10 koydu, güle güle harcasın,

5. Satis haberleri vardı geçmiş sayfalarda herhalde gerçekleşecek 1 milyar $ a medyadan çıkan sirket burda neden kalsin ? Topla mali sur yukarı bunlar hisse başı fiyat i biliyorlar belkide

6. Yine ayni oyuna geldik verdiler malı tekrar geri bastılar bakalım son durak neresi olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

7. Hayret bu kağıt bizi iyi ce şaşırtıyor.. bu sefer geri gelmedi boyle olursa haberin aslı olacak sanki

Topladılar mı dağıtıldı mı

Sayfa 160/191 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •