Sayfa 186/191 İlkİlk ... 86136176184185186187188 ... SonSon
Arama sonucu : 1523 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Zamanında hubvc rysas gibi hisselerde saadet zinciri sistemini derinciler yapmıştı.Simdi ise dobur ve prkab da HEKTOR AS bunu yapıyor. Bugün dobur 102.30 kapattı bakalım bomba kaçta patlayacak?Tarihe not olarak HEKTOR AS i yazalım buraya .

2. PD/DD=97.44 !!!
    F/K=1057 !!!
    Pehhh...
    YTD

3. Borsanın gelmiş geçmiş en büyük SPEĞİ HEKTOR a selam olsun.......Dobur da hala lotum var.Son fiyat 123.70.Tavanda bekleyen lot sayısı 335 bin lot......!!!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    Borsanın gelmiş geçmiş en büyük SPEĞİ HEKTOR a selam olsun.......Dobur da hala lotum var.Son fiyat 123.70.Tavanda bekleyen lot sayısı 335 bin lot......!!!!!
    PD/DD=118 !!!
    F/K=1278 !!!
    Bu oranlarla bu fiyattan bu hisseyi alan ya hesap bilmiyordur, ya da canı kumar oynamak istiyordur!
    YTD

5. Kapanış Fiyatı=180.90 tl
    PD/DD=172 !!!
    F/K=1869 !!!

Bakın bu hissenin defter değeri 1.05 tl (yazı ile bir tl beş kuruş).
    Yani bu fiyata kumarcı olmayan hangi ahmak bu hisseyi alır?
    Manipülasyonun/operasyonun bile bir adabı olmalı, edep yahu!!!
    Gerçi bu tür operasyonları yapan haramzadelerde edep ne arasın.
    YTD

6. Derinhisse grubunu KISKANÇLIKTAN ÇATLATAN SAADET ZİNCİRİ.....!!!!

Borsa tarihinin gelmiş geçmiş en büyük SAADET ZİNCİRİ PRKAB ve DOBUR da yaşanıyor....SAADET ZİNCİRLERİ zincire yeni halka katıdıkça büyür.....Yeni halka kalmayınca da BOOOOOOOMMMMM.....!!!!

Geçen yıl derinhisse çetesinden HARACIMIZI almıştık.....Şimdi de sıra HEKTOR grubunda......Bakalım SAATLİ BOMBA nerede patlayacak.....!!!!

Tarihe not düşelim....PRKAB kapanışı :54.10......Dobur kapanışı :198.90 ....!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Kapanış Fiyatı=180.90 tl
    PD/DD=172 !!!
    F/K=1869 !!!

Bakın bu hissenin defter değeri 1.05 tl (yazı ile bir tl beş kuruş).
    Yani bu fiyata kumarcı olmayan hangi ahmak bu hisseyi alır?
    Manipülasyonun/operasyonun bile bir adabı olmalı, edep yahu!!!
    Gerçi bu tür operasyonları yapan haramzadelerde edep ne arasın.
    YTD
    Başkanım SASA ,HEKTAŞ o sert yükselişlerini yaparken f/k lar 40-50 lerde idi....GUBRF f/k sı ise 100 üzerinde idi......Parayı veren düdüğü çalar......Borsada bu operasyonları yapıp da başarabilene saygı duyarım...SPK yı karşısına alıp bu operasyonu yapabiliyorlarsa saygı duyarım....Cezalarını çeksinler.....Ama ben de bir yatırımcı olarak önümde GÜRÜL GÜRÜL AKAN ÇEŞMEden kovalarla su doldurmaya bakıyorum ....benim hiçbir suçum yok .....Alan alır,satan satar herkesin kendi hür iradesi ....!!!

Çeşme kesilinceye kadar doldurmaya bakıyorum....!!!!

8. DOBUR' un tahtacısı, speki, taştaşlısı.. seni CEMAS a da bekliyorum. CEMAS' ı da diplerden yukarı sür de dua edelim sana
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

Sayfa 186/191 İlkİlk ... 86136176184185186187188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •