Sayfa 190/191 İlkİlk ... 90140180188189190191 SonSon
Arama sonucu : 1523 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Bu sefer sağlam gidiyor bakalım. 4 haneliler kervanına katılabilecekmi görelim
     Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    lineer de DOBUR da TOBO..2021 BENZERLİĞİ ..
    TOBO çok açık gözüküyor..yükseliş oranı 2021 in son aylarına benzerse oran olarak 4 haneli rakamları görmeli..oran olarak benzerse böyle..

yatırım tavsiyesi değildir..
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Güncel bir değerlendirme alsak. 166 derken tekrar yönü yukarı dikti

3. değerli doburseverler en son 67 iken 23 ocak da yazdık çizdik ..yaklaşık 2 buçuk ayda 215 leri gördükten sonra bugün 165 leri gördü ve tekrar yazma ihtiyacı doğdu..

4. seçim öncesinde yapay bir panik havası oluşturulduktan sonra hisselere tekrar alım başlamış görünüyor..onlarca sağlam hisse inceledim ve çok önemli bir olumsuzluk çıkmazsa borsanın genelinde en az 4-5 aylık yeni agrasif bir yükseliş sürecine girmiş bulunuyoruz..gözü kapalı ne alırsan kazanırsın süreci gibi

5. burası dobur un topiği olduğu için sadece dobur grafiği ve yorumlara yer verilecektir..önümüzdeki 4-5 aya ışık tutacak paylaşımlar yapacaz

6. DOBUR dolar bazlı AYLIK grafik..
    ben daha çok RSİ takip ediyorum..çoğu zaman yanıltmaz beni..
    dirençler : 6.63......8.08.....15-18 bölgesi.......25.62

RSİ ne diyor : fiyat tl olarak 60 tl ...dolar olarak 2 dolar seviyesinde RSİ 47 civarında iken hareket başlamış..bu demektirki RSİ değeri 80-90 bölgesine gelmeden dönmemeli..çünkü RSİ değeri çok aşağılarda değildi..yani RSİ 30-40 dan gelseydi belki 60 lardan döner diyebilirdik..
    burası anlaşıldı sanırım..
    bu demektirki RSİ sarı bölgeye girmeli ve en az 1-2 ay orda vakit geçirmeli..
    bu süreçte yukarda dolar bazlı dirençleri tek tek çalıştırmalı..sonuna kadar tüm dirençler çalışır mı..cevap RSİ de saklı..
    benim tahminim 4-5 ay süre bu hareket için fazlasıyla yeter..tabi tahtacısı ben değilim karar onun..o yüzden yatırım tavsiyesi değildir..meli malı gereklilik ekidir..kesinlik içermez..olur olmazı izleyecez..

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..DUYRULUR )
    Son düzenleme : KARADUMAN; 02-04-2024 saat: 11:15.

7. teşekkürler üstad

8. doburseverler, dolar grafiğini ve RSİ değerinin nerede zirve olması gerektiğini önceki grafikte anlattık..şimdi ise DOBUR un doğduğu günden bu güne hangi peryotlarda ne kadar yükselmiş ardından ne kadar düşmüş bunun analizini yapacaz..bu karakter analizidir..dalga analizidir..kendi cv sinin kendine gösterilmesidir..aynı insan karakteri gibi..değişmez..bundan sonraki belki yıllar boyunca ne tarz hareket yapabileceğinin analizidir..

Sayfa 190/191 İlkİlk ... 90140180188189190191 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •