Sayfa 61/191 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1525 madde; 481 - 488 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,125
    Hurgaz daha atik kusura bakma sen süründürmeye devam
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,125
    İnanılır gibi değil doğanın hepsi tavan ya da tavana yakın bu????
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Kapanışta, kademeleri doldurularak kurulan baskı, özellikle garanti yatırımın ve iş yatırımın kaptırdığı malları yerine koyma çabası olarak görüyorum. Ayrıca Garanti yatırım ne zaman satsa yükseliş oluyor bu kağıtta

F8331 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bayramınız Kutlu Olsun.......
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Bu eşeği yerine koyduk bakalım iyi mi ettik kötü mü...Ben çözemedim bunun ne yapmak istediğini...

6. Bu eşeği çözen varsa beri gelsin...Panda filan mı var bunda yoksa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,125
    satanı pişman eder

8. Alttan malda vermiyo namıssız panda

Sayfa 61/191 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •