Sayfa 62/191 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1523 madde; 489 - 496 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Bugün tavan bekliyorum panda yapmazsan darılırım valla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
     Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Bugün tavan bekliyorum panda yapmazsan darılırım valla
    panda manda yok sen ben bizim oğlan bakınız işlem hacmine
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
    doğan holdingten ayrı gayrı hayırdır ya tam gidecek ya da 19 lotlarla birileri fantezi yapacak
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    panda manda yok sen ben bizim oğlan bakınız işlem hacmine
    E bana burda panda var dediler Bütün stick leri toplayıverdi tren kalkıyor dediler Yanlış mı geldik biz

5. Bugün olacaktı ama olmadı. DOHOL epey iyi gitti, sıra bunda beklemeye devam. Tavan görmeden çıkmam haberi olsun eğer speği varsa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
    hedef büyüttük kağıtta toplamaya devam

7. Panda mı gelmiş

8. Valla yerin burası değil senin...Senin şu anda olman gereken fiyatı yazsam deli derler bana...Çok ayıp ediyon DOBUR...YTD...

Sayfa 62/191 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •