Sayfa 86/191 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 1525 madde; 681 - 688 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Metro bugün de alıyor mu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,139
     Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Metro bugün de alıyor mu

http://share.matriksdata.com/share.a...03281038014479
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Metro görünmüyor Tşkrl

4. Cidden bu hissede çok büyük bir anormallik var. Bu kadar düşüşü aklım almıyor..

5.  Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Cidden bu hissede çok büyük bir anormallik var. Bu kadar düşüşü aklım almıyor..
    Hocam geçen söylemiştik, 3,3x seviyelere geldikten sonra yata alacak diye.. Zaten endeks limoni 115 altı kesin stop hoş benim stop 115.500 dü.
    may the force be with you

6. Daha aşağısı olabilir mi herşey mümkün ama buralardan 350 civarı alanlar 370 ve üzeri satış fırsatı yakalayabilir.Ben erken davrandım hata yaptım.Bu arada operasyonun lideri DOHOL,tavşan atlet bi bakıma.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by tulipomania Yazıyı Oku
    Hocam geçen söylemiştik, 3,3x seviyelere geldikten sonra yata alacak diye.. Zaten endeks limoni 115 altı kesin stop hoş benim stop 115.500 dü.
    Normal koşullarda dediğiniz senaryo olur da işte grup satış haberleri beklentiye sokuyor..
    Bir de yukarıda gap bıraktı..Affedersiniz eşek gibi kapatacak onları..

8. Kimseden ses çıkmıyor ya millet stop uyguladı az zarar etti, ya da artık bu tür düşüşler normal kabul ediliyor.Milletin sinirleri alınmış galiba.YTD

Sayfa 86/191 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •