Sayfa 170/191 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon
Arama sonucu : 1523 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1. Yonetim kurulundan biri istifa etmis yerine baskasi gelmis. Bir anlami var mi

2. Satılacak lafları dolaşıyordu geçen haftalarda sosyal medyada belkide hazırlık başlamıştır. Salladım gitti
    Borsada aldığın hissenin değil patronunun TEKNİĞİNE,TEMELİNE iyi bakın. Yazdığım herşey varsayımdır yatırım tavsiyesi değildir.

3. 11.11.2019 19:19:51
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Özet Bilgi
    Yönetim Kurulu Üyesi Ataması Hakkında
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Şirket'imizde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmakta olan Karl Günter Sell Şirket'imizdeki tüm görevlerinden 11.11.2019 tarihi (bugün) itibarıyla ayrılmıştır.

Yönetim Kurulumuz'un 11.11.2019 tarih (bugün) ve 33 sayılı kararıyla; Karl Günter Sell'den boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, yapılacak ilk Genel Kurul'da ortakların onayına sunulmak üzere Marie Elena Stephan'ın Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmasına karar verilmiştir.

Marie Elena Stephan 1983 yılında Almanya doğmuştur, 2009 yılında Leuphana Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

2010 yılında Ernst & Young'da Analist olarak iş hayatına başlamıştır, 2011-2016 yılları arasında BNP Paribas şirketinde Satınalma ve Birleşme Uzmanı olarak iş hayatına devam etmiştir. 2016-2019 yılları arasında Hubert Burda Media GmbH'da Şirket Satınalma ve Birleşme Direktörü görevini üstlenmiştir. 2019 Şubat'tan bu yana ise Burda International GmbH'ta Finansal Performans Yönetimi Direktörü görevini sürdürmektedir.

Saygılarımızla,

Dünkü yazi

4.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    bugünün yarını da var salı öğleden sonrası da var
    Bakalım yine tam isabet olacakmı ;))
    Borsada aldığın hissenin değil patronunun TEKNİĞİNE,TEMELİNE iyi bakın. Yazdığım herşey varsayımdır yatırım tavsiyesi değildir.

5. Dobur sıçtı bez getirin

6.  Alıntı Originally Posted by Nazım07 Yazıyı Oku
    Dobur sıçtı bez getirin
    Herşeyin bir zamanı var bunun da var tabi... Önce içini temizleyecek ki sonradan fazla kilolarla tikanmasin... Benim için son 1 aya girdik.. Bakalım ne olacak.. ytd.

7. Dobur, çok gidecek, lot sayısı az ve çoğu bir elde, kalanları toplamak için silkeliyor tahtacı. Hedef 9-11 aralığı

8. 4.60 i gecti gidiyor ytd

Sayfa 170/191 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •