Sayfa 10/213 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1703 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1.  Alıntı Originally Posted by mhtakif Yazıyı Oku
    ŞİMDİYE KADAR DENEDİKLERİMİN İÇİNE EN YÜKSEK OLANI
    10 SENELİK 01.08.2007 DEN 08.08.2017 E KADAR
    15.820

SIRALAMADA GENE TEMETTÜ VAR

Eğer yapmadıysanız yo, finans, lesing, faktoring gibi bazı sektörleri analiziniz dışına atarak sonuçlarınızı daha da iyileştirebilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    Eğer yapmadıysanız yo, finans, lesing, faktoring gibi bazı sektörleri analiziniz dışına atarak sonuçlarınızı daha da iyileştirebilirsiniz.
    ÖNCEDEN YAPTIM AYNEN
    sanayiciler var sayılır sadece
    son denemede bu şekil sadece 2005 başlattım
    3 aylık

3. Mümkünse analizlerinizi BİST 100 ile sınırlayın. Bir de bu verileri tek hisselik portföylerle elde ediyor olabilir misiniz?

4. Portföy hisse sayısını 1 olarak alırsanız çok uçuk rakamlar çıkıyor. Ama benim tavsiyem portföy hisse sayısını 5-7 arasında tutmak, ve BİST 100 dışına fazla çıkmamak...

5.  Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    Mümkünse analizlerinizi BİST 100 ile sınırlayın. Bir de bu verileri tek hisselik portföylerle elde ediyor olabilir misiniz?
    son aylardaki portföy durumu

5 hisselik 3 portföy oluşturuldu

bist 100 dışında küçük-iyi şirketler var örneğin hekts gibi

bugün olsa ama petun almaz sistem
    bilançodan sonra
    2017-08-09 PETUN False

6. Ben BİST100 demekle daha çok derinliği olan hisseleri kastettim. başlangıç miktarlarında sorun olmaz büyük ihtimalle, fakat toplam paranız büyüdükçe hacim sorun yaratacaktır.

Formülünüzü bulmuşsunuz gibi duruyor. Sanırım bundan sonrası sabır ve disiplinle uygulamaya başlamak.. Kolay gelsin....

7. Ne kadar farklı formül, ne kadar farklı günde başlatılırsa o kadar çok insan piyasalara farkettirmeden, hisse alış/satış miktarlarında artışa neden olmadan piyasadan para kazanmaya başlayacaktır.

8. Ayni analizi hisse başına kâr yüzdesi üzerinden seçilen hisseler içinde denediniz mi ?

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 10/213 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •