Sayfa 110/214 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 1705 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bak işte sorun şu anlamıyorsun ANLAMIYORSUN AN LA MI YOR SUN.

burda erhan ben veya başka biri zarar ettirir demiyor ! sok artık kafana şunu lütfen amaç temel analizi eleştirmek değil.

ortada bazı hatalar var ve bu hataları belirtmeye mümkünse gidermeye çalışıyoruz efendim !

kendi ağzınızla daha dün evet repaint var dediniz. listede çıkmayan hisse için.

bizde bunu tartışıyoruz. yapmayın artık şunu.
    Önce adam gibi konuşmasını öğren!. Program 2 kişide repaint yapıyor ve 2 kişide de repaint yapmıyor. Repaint yaptığını söyleyen kişilerin listesine bakınca evet yapıyor dedim. Sonra, repaint yapmadığını söyleyen 2 kişi daha geçmiş paylaşımını alıntılayarak bildirim yaptı. O zaman, burada da repaint yok dedim ve programı alıp iyice incelemek gerek diye ekledim. Saplantılı bir biçimde sadece kendi kurgunuz dahilindeki mesajları görüyorsunuz. Programın ne kesin olarak repaint yaptığına dair, ne de kesin olarak yapmadığına dair elde veri yok. Ahmet'te yapıyor, Mehmet'te yapmıyorsa bir gariplik var demektir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    Papağan gibi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar.Arkadaş beğenmiyorsan Sn.drizmin metodunu giti kendi başlığında yaz.Okumak isteyen seni orda okur..her şeye maydanoz olmak zorunda mısın? el insaf yani
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    Adama diyorumki bir kaç sayfa geride hiç bu sistemi bile kullanmamış olsan bile temettü verimi birçok hisse 2014 deki durumumlarının biste göre çok çok üstünde getiri elde etmişler diyorum.Hala ısrarla kötülemeye çalışıyor Tv yi. Sn.drizmin sisteminin can alıcı noktası TV verimi düşenleri eleyip Tv verimi yükselenleri belirlemesi..Ama adamların bir karın ağrısı var. belli ama ne çözemedim? Topiği kilitlemek ve meşkul etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. garip.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Önce adam gibi konuşmasını öğren!. Program 2 kişide repaint yapıyor ve 2 kişide de repaint yapmıyor. Repaint yaptığını söyleyen kişilerin listesine bakınca evet yapıyor dedim. Sonra, repaint yapmadığını söyleyen 2 kişi daha geçmiş paylaşımını alıntılayarak bildirim yaptı. O zaman, burada da repaint yok dedim ve programı alıp iyice incelemek gerek diye ekledim. Saplantılı bir biçimde sadece kendi kurgunuz dahilindeki mesajları görüyorsunuz. Programın ne kesin olarak repaint yaptığına dair, ne de kesin olarak yapmadığına dair elde veri yok. Ahmet'te yapıyor, Mehmet'te yapmıyorsa bir gariplik var demektir.
    kardeşim bunlar bal gibide herşeyi anlıyorlar.dertleri topiği kilitlemek..Üslüplarına göre konuşmak lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Papağan gibi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar.Arkadaş beğenmiyorsan Sn.drizmin metodunu giti kendi başlığında yaz.Okumak isteyen seni orda okur..her şeye maydanoz olmak zorunda mısın? el insaf yani
    Aynen . Madem temettü veriminin performansı yanlış hesaplanıyor ve bu rasyo külliyen zarara sokacak, açın bir başlık bunu kanıtlayın. İnsanlar hem burada derli toplu görüşleri okusunlar, hem sizin başlığınızda. O'na göre karar versinler.

6. Ortamı germeyin emlak arkadasımızı ben getirmedim kendi kendine gelmiş buraya bende görünce sasırdım. Ve bu topık hakkındada kendisiyle tek kelıme dahi konusmuslugum yok. AMa kendısının sistemci oldugunu biliyorum bizim ideal topıgınde yazıyor.

neyse Repaint yapıyor bu konuya acıklık getirelim neden diyeceksiniz birinde portfoy değişti birinde değişmedi dedik degilmi flexy hocam.

sence böyle birşey mumkun mu ikisinden birisi yalan mı söylüyor diyeceğiz.

Bence iki arkadaşta dursttu o halde bilgisayar kendı kendıne birine repaintli veriyi birine repaintsiz veriyimi gösteriyor e buda imkansız o halde neden böyle oldu acıklayayım.

repaint yapmadıgını söyleyen arkadasta hisselerin dinamik TV oranları değişiklik göstermediği için kriterleri sagladıgı için aynı hisseler cıktı. Arkadasta o yuzden repaint yapmıyor dedi.

Ancak gerekse quenstock yapımcıları gerekse yasar erdinç gerekse buradaki diğer arkadaslar olmak üzere birden fazla kişiden hisselerin değiştiği söylendi.

Zaten TV F/K vb diğer fiyata baglı tüm rasyolar dinamiktir. Yani hisse fiyatına göre düşer cıkar dolayısıyla hisselerin değişmesi kadar dogal hiçbirşey yoktur.

Haa sen oturur sadece temettü dagıtıldıgı günkü fiyata bakarak TV yi hesaplıyor ve buna göre yatırım yapıyorsan.

BENİM BAŞIMIN TACISIN SENEDE BİR KERE GENELLIKLE TEMETTÜ DAGITILIR HER SENE TEMETTÜ DAGITILGI GÜN TV Yİ HESAPLARSIN ALIRSIN VEYA ALMAZSIN.

BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİN VAR.

Ama ben fiyata göre TV yi hesaplarım 3 ayda bir hisse değiştiririm dersen repaintsin derim.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    erhan ben yokken topicte Ben şöyle iyiyim böyle iyiyim yazmışsın.Be arkadaş bana ne senin nasıl biri olduğundan? İster iyi ol ister kötü, ister yardımsever ol ister olma, beni ne ilgilendirir... Kız istemeye giden damat gibi ne anlatıyorsun? Biz burda sizin topiği meşkul etmenizden bahsediyoruz.Konuyu sabote ettiğinizi söylüyoruz. Sense hayat hikayeni anlatmaya devam ediyorsun.Anlatığın konuları bile evirip çevirip tekrar anlatıyorsun?Arkadaş bıkkınlık verdiniz..KONUYU SABOTE ETMEYİN.

8.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Adama diyorumki bir kaç sayfa geride hiç bu sistemi bile kullanmamış olsan bile temettü verimi birçok hisse 2014 deki durumumlarının biste göre çok çok üstünde getiri elde etmişler diyorum.Hala ısrarla kötülemeye çalışıyor Tv yi. Sn.drizmin sisteminin can alıcı noktası TV verimi düşenleri eleyip Tv verimi yükselenleri belirlemesi..Ama adamların bir karın ağrısı var. belli ama ne çözemedim? Topiği kilitlemek ve meşkul etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. garip.
    TEMETTÜ 25 ENDEKSİNİ AL.

NOLURSUN REPAİNT YAPMAYAN BİR RASYOYU CIKART VE BUNU ÖNER BİZİM AMACIMIZ TV DEĞİL YAW REPAİNT REPAİNTTT

Bak diyorum size carli beyfendi. TEMETTÜ 25 endeksıne yatırım yapalım ama repaintli rasyo ile değil repaintsiz rasyo ile yatırım yapalım hisselerimizn hepsi temettü dagıtan şirketler olsun BENIM KABULUM.

daha ne diyemm ya ben.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sayfa 110/214 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •