Sayfa 111/214 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 1707 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    temettü 25 endeksini al.

Nolursun repaint yapmayan bir rasyoyu cıkart ve bunu öner bizim amacımız tv değil yaw repaint repainttt

bak diyorum size carli beyfendi. Temettü 25 endeksıne yatırım yapalım ama repaintli rasyo ile değil repaintsiz rasyo ile yatırım yapalım hisselerimizn hepsi temettü dagıtan şirketler olsun benım kabulum.

Daha ne diyemm ya ben.
    bende sana diyoprumki 5 hisseden biri repaint yapmış bile olsa hata oranı %20 olur..denedim gördüm.sistem herşeye rağmen çok iyi.. Mesele buda değil..konuları saçma sapan uzatıp topiği sabote ediyorsun.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Ocak ayında herşeyi görecez. Her iki istemde de takip ediyorum. Hem sn. Drizm sisteminde hemde kendi sisteminde..ve hem qınstock programında hemde işyatırımın sitesinde.. 3 ay içinde belli olacak..konuyu sabote etmeyin.gereksiz yazılarla doldurmaryın.. Hayat hikayenizi bile anlatıyorsunuz. Erhan bey ve melekleri.kendi topiğinizde yazın.biz ordada okuruz SÖZ SİZE...

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Ocak ayında herşeyi görecez. Her iki istemde de takip ediyorum. Hem sn. Drizm sisteminde hemde kendi sisteminde..ve hem qınstock programında hemde işyatırımın sitesinde.. 3 ay içinde belli olacak..konuyu sabote etmeyin.gereksiz yazılarla doldurmaryın.. Erhan bey ve melekleri.
    sen gelmeden once ne güzel yeni rasyolar veya farklı seyler konusuyorduk bı geldın dagıttın herseyı yıne meleklerıne laf anlatacagına

farklı rasyo testlerını yayınla
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Ortamı germeyin emlak arkadasımızı ben getirmedim kendi kendine gelmiş buraya bende görünce sasırdım. Ve bu topık hakkındada kendisiyle tek kelıme dahi konusmuslugum yok. AMa kendısının sistemci oldugunu biliyorum bizim ideal topıgınde yazıyor.

neyse Repaint yapıyor bu konuya acıklık getirelim neden diyeceksiniz birinde portfoy değişti birinde değişmedi dedik degilmi flexy hocam.

sence böyle birşey mumkun mu ikisinden birisi yalan mı söylüyor diyeceğiz.

Bence iki arkadaşta dursttu o halde bilgisayar kendı kendıne birine repaintli veriyi birine repaintsiz veriyimi gösteriyor e buda imkansız o halde neden böyle oldu acıklayayım.

repaint yapmadıgını söyleyen arkadasta hisselerin dinamik TV oranları değişiklik göstermediği için kriterleri sagladıgı için aynı hisseler cıktı. Arkadasta o yuzden repaint yapmıyor dedi.

Ancak gerekse quenstock yapımcıları gerekse yasar erdinç gerekse buradaki diğer arkadaslar olmak üzere birden fazla kişiden hisselerin değiştiği söylendi.

Zaten TV F/K vb diğer fiyata baglı tüm rasyolar dinamiktir. Yani hisse fiyatına göre düşer cıkar dolayısıyla hisselerin değişmesi kadar dogal hiçbirşey yoktur.

Haa sen oturur sadece temettü dagıtıldıgı günkü fiyata bakarak TV yi hesaplıyor ve buna göre yatırım yapıyorsan.

BENİM BAŞIMIN TACISIN SENEDE BİR KERE GENELLIKLE TEMETTÜ DAGITILIR HER SENE TEMETTÜ DAGITILGI GÜN TV Yİ HESAPLARSIN ALIRSIN VEYA ALMAZSIN.

BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİN VAR.

Ama ben fiyata göre TV yi hesaplarım 3 ayda bir hisse değiştiririm dersen repaintsin derim.
    Program sadece bir hesaplama yöntemi kullanıyor bildiğim kadarıyla.Yaptı diyenin de, yapmadı diyeninde test ettiği bir zaman var ve fiyatlar değişti. Nasıl birinde dinamik, birinde statik alacak o değeri?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    sen gelmeden once ne güzel yeni rasyolar veya farklı seyler konusuyorduk bı geldın dagıttın herseyı yıne meleklerıne laf anlatacagına

farklı rasyo testlerını yayınla
    arkadaş anlamıyor musun git topiğinde yaz.. Yoksa yeni birtane aç. biz burda direl bu sistemdeki yapılan portföylerle ilgili gereksiz polemiklerin olmadığı yazılar görmek istiyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Drizm hocam bu arada yeni başlayanlar için sistemi tekrar bir özet geçemenizde bence fayda var .zira konu çok dağıldı. syg.

topicde zaten üç kişi yazıyor bizde olmasak

yazanlarda % 22 bin kazandım yok % 50 bin kazandım lak lak.

3 ay alır beklerim ekranı kaparım .. dakka başı forumda.. lak lak..
    neyse size bol şans :D
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    topicde zaten üç kişi yazıyor bizde olmasak

neyse size bol şans :D
    güle güle.. yolun açık olsun.inşallah birdaha gelmezsin.başarılar.

Sayfa 111/214 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •