Sayfa 18/214 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1706 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1.  Alıntı Originally Posted by TomBombadillo Yazıyı Oku
    Bu başlıkta Sn Drizm tarafından paylaşılan stratejiyi sosyal medyada kendi bulduğu yöntemmiş gibi pazarlamaya çalışan köylü kurnazları peydah olmuş. Utanmadan kendi isimlerini vermişler bir de... Ayıptır yahu, insanda biraz saygı olur
    terbiyesizlik yapma

https://twitter.com/mehmetakifozen/s...31240395431936
    aynı sonuçlar mı çıkıyor?
    dene ve yaz buraya madem dürüstsün

her seferinde yazdım neredeyse, sıralama temettü verimliliğine göre diye

konunun forumun ve ilgili borfin-quenstock linklerinide verdim

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mhtakif Yazıyı Oku
    terbiyesizlik yapma

https://twitter.com/mehmetakifozen/s...31240395431936
    aynı sonuçlar mı çıkıyor?
    dene ve yaz buraya madem dürüstsün

her seferinde yazdım neredeyse, sıralama temettü verimliliğine göre diye

konunun forumun ve ilgili borfin-quenstock linklerinide verdim

Hırsızlık yapıyorsun ve pişkinsin aynı zamanda. Twitter ekran görüntün var yahu. Utanmadan bir de kendi ismini yazmışsın.

Hisse.net te gördüm, drizm diye bir kullanıcı paylaşmış demen gerekiyor. Sen ne yapmışsın, mehmetakif stratejisi diye yutturmaya çalışıyorsun.

Hepsi kayıt altında, terbiyeni takın

3.  Alıntı Originally Posted by TomBombadillo Yazıyı Oku
    Hırsızlık yapıyorsun ve pişkinsin aynı zamanda. Twitter ekran görüntün var yahu. Utanmadan bir de kendi ismini yazmışsın.

Hisse.net te gördüm, drizm diye bir kullanıcı paylaşmış demen gerekiyor. Sen ne yapmışsın, mehmetakif stratejisi diye yutturmaya çalışıyorsun.

iftira atacağına deneyip öyle yazsan
    insan olsan

ama yok iftira atmak kolay

4.  Alıntı Originally Posted by mhtakif Yazıyı Oku
    iftira atacağına deneyip öyle yazsan
    insan olsan

ama yok iftira atmak kolay
    Tartışmayı kesiyorum. Site yönetimini bilgilendirdim. Onlar karar versin kimin düzenbaz olduğuna

5.  Alıntı Originally Posted by TomBombadillo Yazıyı Oku
    Tartışmayı kesiyorum. Site yönetimini bilgilendirdim. Onlar karar versin kimin düzenbaz olduğuna
    aynen bende bilgilendirdim kimin iftiracı olduğunu

6.  Alıntı Originally Posted by TomBombadillo Yazıyı Oku

Sayın TomBombadillo,

öncelikle duyarlılığınız için çok teşekkür ederim. Ben sosyal medyada yokum, facebook'um yok, twitter'im yok. Wattsup bile kullanmıyorum o kadar yani….

Matematiği, felsefesi vb. derken üzerinde çok kafa patlatmışlığım olmasına rağmen, formül sistemine BEN BİLE kendi adımı vermedim, zira örneklerini verdiğim gibi insanlar 1997 den beri kullanıyorlar bu formül sistemini.... Bu sisteme ismini vermesi gereken kişi amerikalıdır, bunun kitabını yazmıştır, o bile kendi adını vermemiştir. Ya da, bildiğim kadarıyla, sistemi yatırımcılara 1997de ilk kez tanıtan kişi bile kendi adını vermemiştir. Ya da Gizmen Nalbantlı, formülle ilgili testleri yayınlamasına ve bunu anlattığı paralı eğitim düzenlemesine rağmen kendi adını vermemiştir.

Siz yazınca Akif beyin yukarıdaki iletisinde en alttaki twitter linkine tıkladım,karşıma 2 farklı strateji çıktı :

allofs stratejisi ve mhtakif stratejisi.Yani allofs’un stratejisi allofs’un, benim bahsettiğim strateji ise “mhtakif stratejisi” olmuş.

Niye ?

Çünkü Akif bey queenstockta “kendi formülünü” oluşturmuş, farklı getiriler BULMUŞ, böyle olunca da uyguladığı formüle kendi adını verme hakkını kendinde görmüş. Peki niçin allofs’un stratejisine de mesela “aktif karlılığı %20 olsun” kuralı ekleyip “kendi formülü” olarak yayınlamamış? Niye ona gelince “allofs stratejisi” de bana gelince “mhtakif stratejisi”? “DRİZM stratejisi” denmesi DAHA DOĞRU, DAHA ADİL olmaz mıydı? Daha ben yazana kadar varlığını bile bilmediğin bir programda, ben yazana kadar varlığından bile haberdar olmadığın bir formülde 2-3 farklı oran işaretledin diye sahiplenmeye kalkmak? "Ama ben bu topiğin, programın linklerini paylaştım" diyerek olmaz, olması gereken formül yatırımını içeren her paylaşımda topiğin linkini eklemektir.

Neredeyse her seferinde yazdım sıralama temettü verimliliğine göre” denmiş ya.. Sanki google’da “temettü verimliliği” diye arattırınca ilk sırada “formül stratejisi by DRİZM” çıkıyor; ya da internette, face’de, twitterde temettü verimliliği denince insanlar şöyle diyor "temettü verimliliği mi? tabii ki DRİZM ve formül stratejisi, başka ne olabilir ki cahil?"

Neyse...

7.  Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    Sayın TomBombadillo,

öncelikle duyarlılığınız için çok teşekkür ederim. Ben sosyal medyada yokum, facebook'um yok, twitter'im yok. Wattsup bile kullanmıyorum o kadar yani�.

Matematiği, felsefesi vb. derken üzerinde çok kafa patlatmışlığım olmasına rağmen, formül sistemine BEN BİLE kendi adımı vermedim, zira örneklerini verdiğim gibi insanlar 1997 den beri kullanıyorlar bu formül sistemini.... Bu sisteme ismini vermesi gereken kişi amerikalıdır, bunun kitabını yazmıştır, o bile kendi adını vermemiştir. Ya da, bildiğim kadarıyla, sistemi yatırımcılara 1997de ilk kez tanıtan kişi bile kendi adını vermemiştir. Ya da Gizmen Nalbantlı, formülle ilgili testleri yayınlamasına ve bunu anlattığı paralı eğitim düzenlemesine rağmen kendi adını vermemiştir.

Siz yazınca Akif beyin yukarıdaki iletisinde en alttaki twitter linkine tıkladım,karşıma 2 farklı strateji çıktı :

allofs stratejisi ve mhtakif stratejisi.Yani allofs�un stratejisi allofs�un, benim bahsettiğim strateji ise �mhtakif stratejisi� olmuş.

Niye ?

Çünkü Akif bey queenstockta �kendi formülünü� oluşturmuş, farklı getiriler BULMUŞ, böyle olunca da uyguladığı formüle kendi adını verme hakkını kendinde görmüş. Peki niçin allofs�un stratejisine de mesela �aktif karlılığı %20 olsun� kuralı ekleyip �kendi formülü� olarak yayınlamamış? Niye ona gelince �allofs stratejisi� de bana gelince �mhtakif stratejisi�? �DRİZM stratejisi� denmesi DAHA DOĞRU, DAHA ADİL olmaz mıydı? Daha ben yazana kadar varlığını bile bilmediğin bir programda, ben yazana kadar varlığından bile haberdar olmadığın bir formülde 2-3 farklı oran işaretledin diye sahiplenmeye kalkmak? "Ama ben bu topiğin, programın linklerini paylaştım" diyerek olmaz, olması gereken formül yatırımını içeren her paylaşımda topiğin linkini eklemektir.

Neredeyse her seferinde yazdım sıralama temettü verimliliğine göre� denmiş ya.. Sanki google�da �temettü verimliliği� diye arattırınca ilk sırada �formül stratejisi by DRİZM� çıkıyor; ya da internette, face�de, twitterde temettü verimliliği denince insanlar şöyle diyor "temettü verimliliği mi? tabii ki DRİZM ve formül stratejisi, başka ne olabilir ki cahil?"

Neyse...
    Cevaptaki adalet bile yeterli.. 😉

8. @drizm

sadece temettüye göre sizin stratejinizdir. Onuda defalarca yazdım.

2 farklı kriterden sonra, sadece sıralama temettüye göre.. sizin stratejiniz midir?

ayrıca @TomBombadillo kendisine dm den cevap vermediğim için böyle iftiralara girmiştir.

@alloffs un stratejisini de paylaşıyorum bak sizde görüyorsunuz ismiyle.

sizin stratejiyi isteyen oldu onuda paylaştım(sadece temettü) hatta onlarda duruyor twetterda(değişik tarihler istedi onu bile değiştirerek verdim tarattım)

Sayfa 18/214 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •