Sayfa 182/214 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon
Arama sonucu : 1707 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Şimdi bir dakıka. hocam.

yayınlanma dönemine göreyi seçtim diyeim

29 nisanda bilanco geldi YHYAO dan kriterlerimizinde en iyi hissesi. back test yaptım tekrardan.

1 nisan listem otomatık olarka değişecek mi YOksa bu hisseyi mayıs 1 e mi aktaracak.

ikinci soruya gelirsek portfoy oluştur kısmının yanlış çalıştığını yukarıda ıspatladım herhalde. Buranın doğru calıstıgını teyit eden var mı ?

Ben yanlış çalışıyor diyorum nasıl ortaya çıkardım gelen bilancolarla görsel olarak cıkan hisseleri karşılaştırdım kriterlere uymayan hisseler listeye girmiş ?
    portföy oluşturda sana da aynı hisseleri mi verdi abi bugün?

ersu
    zoren
    thy
    menderes
    kaplamin

formülü yanlış yazmadım yani ben sisteme değil mi?

2. hahahahahahahahahahahahaha

sinirlerim bozuldu okadar emek verdim emeklerim çöp etti sistem.

Buyrun bakın ne tespit ettim karalamaya bağırıp cağırmaya başlamadan önce sizlerede danışmak istedim.

Herşeyi resimliyorum ki bir hata mata varsa çıksın diye.

önceki sayfalarda bahsettiğim kriterleri ile 2 adet model oluşturdum.

Bu modeller arasındaki tek fark. birtanesi 1 portfoy 15 tane hisse koy dedim.

Diğer modele ise 3 portfoy 5 adet hisse koy dedim.

yani neyi test ediyorum 15 tane hisselik tek portfoyde cıkan tum hisseler 3 portfoylu 5 hisselik portfoylere yayılmış olması gerekir değilmi.

Bakın bakalım yayılmışmı Eğer bir hata yapmadıysam bu tam bir saçmalık.

programı kaldır at çöpe hiçbirşey yapılmaz bu programla eğer durum aşağıdaki gibi ise.

PARAMLA REZİL OLUYORUM CUMLESİNİ NORMAL HYATTA HİÇ SEVMEM...

FAKAT DURUM BUNU GÖSTERİYOR

İNSANLAR BU PROGRAMA GÜVENİP PARA VERİYOR. FAKAT PROGRAM DİĞER REPAİNT SAÇMALIKLARINI BİR KENARA ATALIM HATTA 5 İNDE GELEN BİLANCOYU 1'İNDE GÖSTERİYORSA BİLE BUNU BİLE GEÇTİM.

KARDEŞİM AYNI KRİTERLERİN TEK FARKLI YANI 3 PORTFOYE BÖL DEDİĞİMDE ORTALIKTA SAÇMA SAPAN HİSSELERİN GEZMESİNİ NASIL AÇIKLAYACAKLARINI MERAK EDİYORUM. HANGİ LİSTEYE GÜVENECEK YATIRIMCILAR BÖYLE BİR SAÇMALIK OLABİLİR Mİ ERĞER YAZDIGIM KRİTERLERDE BİR HATA YOK İSE BU NASIL MUMKUN OLABİLİR.

ALIP BU LISTEYI YÜZLERİNE CARPMAK LAZIM PARA İADESİNİ İSTEMEK LAZIM. NE BU KARDEŞİM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SADECE PORTFOY 1 AYNI HİSSELERDEN OLUŞUYOR DİĞER 2 PORTFOY KAFASINA GÖRE HİSSE SEÇMİŞ NEYE GÖRE SECTIN NAPTI BELIRSIZ
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    hahahahahahahahahahahahaha

sinirlerim bozuldu okadar emek verdim emeklerim çöp etti sistem.

Buyrun bakın ne tespit ettim karalamaya bağırıp cağırmaya başlamadan önce sizlerede danışmak istedim.

Herşeyi resimliyorum ki bir hata mata varsa çıksın diye.

önceki sayfalarda bahsettiğim kriterleri ile 2 adet model oluşturdum.

Bu modeller arasındaki tek fark. birtanesi 1 portfoy 15 tane hisse koy dedim.

Diğer modele ise 3 portfoy 5 adet hisse koy dedim.

yani neyi test ediyorum 15 tane hisselik tek portfoyde cıkan tum hisseler 3 portfoylu 5 hisselik portfoylere yayılmış olması gerekir değilmi.

Bakın bakalım yayılmışmı Eğer bir hata yapmadıysam bu tam bir saçmalık.

programı kaldır at çöpe hiçbirşey yapılmaz bu programla eğer durum aşağıdaki gibi ise.

PARAMLA REZİL OLUYORUM CUMLESİNİ NORMAL HYATTA HİÇ SEVMEM...

FAKAT DURUM BUNU GÖSTERİYOR

İNSANLAR BU PROGRAMA GÜVENİP PARA VERİYOR. FAKAT PROGRAM DİĞER REPAİNT SAÇMALIKLARINI BİR KENARA ATALIM HATTA 5 İNDE GELEN BİLANCOYU 1'İNDE GÖSTERİYORSA BİLE BUNU BİLE GEÇTİM.

KARDEŞİM AYNI KRİTERLERİN TEK FARKLI YANI 3 PORTFOYE BÖL DEDİĞİMDE ORTALIKTA SAÇMA SAPAN HİSSELERİN GEZMESİNİ NASIL AÇIKLAYACAKLARINI MERAK EDİYORUM. HANGİ LİSTEYE GÜVENECEK YATIRIMCILAR BÖYLE BİR SAÇMALIK OLABİLİR Mİ ERĞER YAZDIGIM KRİTERLERDE BİR HATA YOK İSE BU NASIL MUMKUN OLABİLİR.

ALIP BU LISTEYI YÜZLERİNE CARPMAK LAZIM PARA İADESİNİ İSTEMEK LAZIM. NE BU KARDEŞİM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SADECE PORTFOY 1 AYNI HİSSELERDEN OLUŞUYOR DİĞER 2 PORTFOY KAFASINA GÖRE HİSSE SEÇMİŞ NEYE GÖRE SECTIN NAPTI BELIRSIZ
    cidden bir hata yapmadıysan

on hisseli portföy

a
    b
    c
    d
    e
    f
    g
    h
    j
    k

ise

beş hisseli portföy

a
    b
    c
    d
    e

olmalı.

ilginç yav.

4. Erhan ;

öncelikle ellerine sağlık, üstteki çalışman süper olmuş... Programın kimbilir daha bulunacak kaç tane hatası var ?

Bu noktada programla ilgili herkesin bir fikri oluşmuştur, kullananlar/kullanmayı düşünenler verdiğin bilgileri çok dikkatli okumalılar diye düşünüyorum.

Programın geçmiş verileri ile ilgili bir çok soru işareti oluştu, hangi birini yardım masasına sorayım bilemedim.

BENİM İÇİN EN İYİSİ PROGRAMI İŞ BAŞINDA GÖRMEK OLACAK HERHALDE.... Şöyle yapacağım : Ben programı kullanmaya devam edeceğim; 2 NİSAN dan başlayarak senin kriterlerini içeren 5 HİSSE /5 PORTFÖY seçimiyle gelen en iyi portföy hisselerini 3 AYLIK DÖNEMLER HALİNDE burada yazacağım.

Bakalım başka ne hatalar bulacağız ?

5.  Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    Erhan ;

öncelikle ellerine sağlık, üstteki çalışman süper olmuş... Programın kimbilir daha bulunacak kaç tane hatası var ?

Bu noktada programla ilgili herkesin bir fikri oluşmuştur, kullananlar/kullanmayı düşünenler verdiğin bilgileri çok dikkatli okumalılar diye düşünüyorum.

Programın geçmiş verileri ile ilgili bir çok soru işareti oluştu, hangi birini yardım masasına sorayım bilemedim.

BENİM İÇİN EN İYİSİ PROGRAMI İŞ BAŞINDA GÖRMEK OLACAK HERHALDE.... Şöyle yapacağım : Ben programı kullanmaya devam edeceğim; 2 NİSAN dan başlayarak senin kriterlerini içeren 5 HİSSE /5 PORTFÖY seçimiyle gelen en iyi portföy hisselerini 3 AYLIK DÖNEMLER HALİNDE burada yazacağım.

Bakalım başka ne hatalar bulacağız ?
    portfoy olustur bolumu yanlıs calısıyor.

test yapılan yerde cıkan hısselerın resmını paylas.

ilerde 1 ay sonra tekrar bakalım belki geçiş tarihlerdekı hısselerıde degıstırıyordur.

yani son 4 5 ayı gorecek sekılde resmı paylas yada ben paylasayım.

1 ay sonra tekrar bakalım
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

6. [IMG][/IMG]

Bu sabah programı çalıştırdım, hisselerimiz belirlenmiş. Bu hisselerde bugüne ait ağırlıklı ortalama fiyatı ALIŞ FİYATI kabul edeceğim.

erhanın yazdıklarından sonra çiftlik bankı geçmiş durum .

program hayal kurmaktan öte emekleri heba etmekten başka bi işe yaramaz.

milltten özür dileyene kadar burdayım drizm.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8. Ersu.........1.13
    zoren.......2.055
    thyao.......19.40
    mndrs......1.359
    kaplm.......4.765

Sayfa 182/214 İlkİlk ... 82132172180181182183184192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz