Special Days Image
Sayfa 204/214 İlkİlk ... 104154194202203204205206 ... SonSon
Arama sonucu : 1705 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1.  Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    Bu topiği başlattığımız gün (27.07.2017) sadece ilk gönderiyi okuyup uygulama kararı alan ve bugüne kadar disiplinle uygulayabilen biri, bugün itibariyla, 4,5 kat kazanç sağlamış olacaktı...
    Aslında stratejiye göre değişir. 4 yılda 4.5 kat harika getiri olsa da benim back test yaptığım bazı stratejiler kağıt üzerinde son 4 yılda 6-8 kat civarı getiri gösteriyor. Son 6 aydır kendi stratejimi uyguluyorum. Pek başarılı olmasa da küçük yatırımcı için en iyi yatırım bu şekilde olacaktır.

Güncel tutulması ve sonuçların yayınlanması gereken bir başlık. Lütfen boş bırakmayın.

3.  Alıntı Originally Posted by fevkani27 Yazıyı Oku
    Güncel tutulması ve sonuçların yayınlanması gereken bir başlık. Lütfen boş bırakmayın.
    boş bırakmayalım
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Dostlar, 2021 yılının sonuna yaklaşıyoruz. Ben şahsen sisteme nisan civarı para koymuştum. Bu sene pek tat vermedi açıkçası. Bunu üzerinde çalıştığım 3-4 farklı sisteme dayanarak söylüyorum. Genelde harika ralli sonrasındaki yıl biraz sönük geçmiş. Bunu backtestlerden görebiliyoruz. 2020'de 3-4e katlatan sistemlerim bu yıl endeksle hemen hemen ayni getiriyi sunuyor. Bu backtest sonuçlarına göre beklenti dahilindeydi. Tabii vazgeçmek için bir neden değil bunlar. Kesinlikle devam edeceğim. Bu sistemle kafam çok rahat. Beğendiğim başka hisselerde de pozisyonum var. Kendimi kisitlamıyorum. Sistemi kullanacaklar kayma ve komisyon maliyetinin farkında olsunlar. Sisteminize güveniyorsanız bence 2 ayda bir portföy değişikliğine gidiniz. Maliyetleri düşürecektir. Zaten bu sene özelinde bilanço dönemleri haricinde tek tük değişimler oluyor. Yaşadığımız testerenin bir sonuci olsa gerek. Diğer kullanan arkadaşlardan ricam herkesin sistemi tabii ki kendine ama motivasyon paylaşımlarına devam edelim. Çünkü o kadar kolay bir şey yapıyoruz ki sürdürmek disiplinle devam etmek bazen cidden zorlayıcı oluyor. Alışmışız senelerce aksiyona, kırk kere fikir değiştirmeye vs vs

5. Temel falan kalmadı son 3 ayda her şey allak bullak oldu, saçma sapan fiyatlamalar.

6. Merhabalar, yeni üyeyim. Queenstocks programı ile belli metriklere göre portföy modellemesi yaparak aylık ufak birikimlerle başlamak istiyorum. Başlık altında programın bazı hatalı sonuçlar ürettiğinden bahsedilmiş. Sonrasında bir güncelleme yapıldı mı bu konuda. Ya da hala programı kullanarak portföy takibi yapan var mı? Sonuçları itibariyle etkin midir program? Teşekkürler.

7. Sayın snkleyp ;

programda bir düzenleme oldu, getiriler düştü. geçmiş sayfalarda var ama hatırladığım kadarıyla %20000'den %4000 cavarlarına bir gerileme oldu sonuçlarda....

BEN hariç uygulayan yoktur sanırım...

bol kazançlar...

Sayfa 204/214 İlkİlk ... 104154194202203204205206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •