Sayfa 30/214 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1706 madde; 233 - 240 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1. Olmaz Baska kriterler eklemissin.

Olmamis nkriterleri saglayan sadece 5 hisse varsa hisseler degismez repaint olup olmadigini anlayamayiz

Kriterlerin hepsini yok et sadece tv kriterini birak
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. Tum oranlari 0 dan buyuk seklinde duzelt tv yide 1 den buyuk filan de onemli olan son portfoyun degisip degismedigi son sectigi hisselerin yani
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

3. O zaman 10 hisseli tek portföy yapalım yeter

4. Uygundurrrr

5. Tv >1

Başka hiçbir kriter yok...Tüm endeks üzerinden yapılan sıralama böyle

6. Eline sağlık sağ tarafta kalan hisse isimlerini unutmayın Her gün akşam tekrar aynı formülü çalıştıracak sın Liste değişmediyse yayınlama ne gerek yok iste değiştiyse ya yanına aradaki farkı He kendimiz hesaplayarak ölçelim sonra neye göre x değiştirip değiştirmediğini görürüz

Sesli yazi yazdim

7. Kaç gündür programla boğuşuyorum, kendi işimi aksattım

Önceki iletiyi yazarken kendime güldüm. Niye ? Çünkü zaten Sn Dirizm 1. Sayfada 10 hisseli ve sadece TV kriteri önermiş ve program hakkında bilgi vermişti. Döndük dolaştık dediği yere geldik

8. Arkadaşlar;

sayenizde programın hiç kullanmadığım işlevlerini keşfediyorum.

Yeni edindiğim bilgiler ışığında aşağıdaki iletiyi güncelledim. Özellikle programı yeni alan ya da almaya niyeti olanların bakmalarında yarar var :

http://www.formulanaliz.com/2017/08/...ni-kullanalim/

Sayfa 30/214 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •