Sayfa 60/214 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 1705 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1. F/K oranına göre yapılan bir eğitim videosu buldum. hem programı kullanmayı görsel olarak anlatıyor, hem de teknik analiz kısmını da test ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ipEKeiyJJTE&t=889s

Bu arada birkaç yazı ekledim :

www.formulanaliz.com

2. yaşar erdinçin yeni eğitiminin linki nerdeydı bılen varmı
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    yaşar erdinçin yeni eğitiminin linki nerdeydı bılen varmı
    https://www.drerdincegitimonline.com/

webinar >>>>>>>temel analiz stratejileri

https://www.youtube.com/watch?v=bRuE-Dbpvh0

4.  Alıntı Originally Posted by TomBombadillo Yazıyı Oku
    Test 2

Sadece Tv>1 olan 10 hisseli portfoyün aylık yenilenmesi ile oluşan portföy

Baştan sona kadar başlığı okudum fakat gözümden kaçmış olabilir. Liste'de bist-tüm ve tv > 1 dışında bir filtre yokken niçin ADANA'yı portföy'e dahil etmemiş acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Baştan sona kadar başlığı okudum fakat gözümden kaçmış olabilir. Liste'de bist-tüm ve tv > 1 dışında bir filtre yokken niçin ADANA'yı portföy'e dahil etmemiş acaba?
    Dediğiniz doğru.

Fasweb mali analizden kontrol ettim, bu programda var, fakat queenstocksta yok. İletişim bölümüne yazdım uyarınızı.

Dikkatiniz için teşekkür ederim.

6. Gerek fastweb gerekse de diğer mali analiz programları adana ve kardemir konusunda hep çuvallar..

Çünkü bunlarda A-B-C... grubu hisseler var ve her gruba ne kadar kar rakamı düşüyor, hesaplayamıyorlar..zor geliyor

Bir ara borfinde adanac %30 tv falan gösterirdi örneğin

Burda yine bilindik bu hata mı var yoksa adana ve adana b gerçekten bu 10 hisseden düşük mü kontrol etmek lazım

Not:Kontrol ettim, ad*****n listede olması lazımdı
    Son düzenleme : TomBombadillo; 18-09-2017 saat: 17:00.
    Yatırım kapsamında değerlendirelemez

7.  Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    Dediğiniz doğru.

Fasweb mali analizden kontrol ettim, bu programda var, fakat queenstocksta yok. İletişim bölümüne yazdım uyarınızı.

Değerli paylaşımlarınız için ben teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by TomBombadillo Yazıyı Oku
    Gerek fastweb gerekse de diğer mali analiz programları adana ve kardemir konusunda hep çuvallar..

Çünkü bunlarda A-B-C... grubu hisseler var ve her gruba ne kadar kar rakamı düşüyor, hesaplayamıyorlar..zor geliyor

Burda yine bilindik bu hata mı var yoksa adana ve adana b gerçekten bu 10 hisseden düşük mü kontrol etmek lazım

Temel analiz formüllerinin backtest'i için gerçekten güzel düşünülmüş bir program. ISYAT ve ADANA gibi hisselerle ilgili pürüzler de giderildiğinde simülasyonlar insanların kafasına daha fazla yatacaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    Dediğiniz doğru.

Değerli paylaşımlarınız için ben teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by TomBombadillo Yazıyı Oku
    Gerek fastweb gerekse de diğer mali analiz programları adana ve kardemir konusunda hep çuvallar..

Temel analiz formüllerinin backtest'i için gerçekten güzel düşünülmüş bir program. ISYAT ve ADANA gibi hisselerle ilgili pürüzler de giderildiğinde simülasyonlar insanların kafasına daha fazla yatacaktır.

Sayfa 60/214 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •