Sayfa 62/214 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1705 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1.  Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    Maalesef bu konuda bilgim yok, dediğim gibi ben teknik kısmını kullanmıyorum.

Programın yardım masasına danışabilirsiniz.
    o zaman bizde cok kafamizi bulandirmayalim

Tesekkurler.

2. Temettü veren hisseler zaten 70% 80% gibi bir oranda düşük beta'ya sahip oluyorlar. Verdiğim link'i bu nedenle ekledim. Beta filtresi olsa da olmasa da reel olarak performansı yüksek portföy elde edilecektir. Kendi açımdan kafaya takılacak bir durum değil. Aslında önemli olan uygulamak. İsterseniz tv ile filtreleyin, isterseniz başka filtreler ekleyin. Sharpe oranı yüksek, standart sapması düşük bir portföyümüz olursa reel kazanç ihtimali yüksektir.

3.  Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Temettü veren hisseler zaten 70% 80% gibi bir oranda düşük beta'ya sahip oluyorlar. Verdiğim link'i bu nedenle ekledim. Beta filtresi olsa da olmasa da reel olarak performansı yüksek portföy elde edilecektir. Kendi açımdan kafaya takılacak bir durum değil. Aslında önemli olan uygulamak. İsterseniz tv ile filtreleyin, isterseniz başka filtreler ekleyin. Sharpe oranı yüksek, standart sapması düşük bir portföyümüz olursa reel kazanç ihtimali yüksektir.
    5 hisseli TV ye gore secilmis, 03/01/2005 ile gunumuz arasinda 30121% deger kazanimi ongoren portfoy icin Sharpe=1.27 , Stand. Sapma=8.80 ve Beta=0.91 cikiyor?

4. Gayet güzel oranlar

5.  Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Gayet güzel oranlar
    Bu aksami gorup yarin sabahtan emirleri girecegim hayirlisi ile.
    Umarim zaman bizi guldurur

Herkese bol kazanclar

6. Allah rast getirsin, bol kazançlar diliyorum sn. torwais.

7.  Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Allah rast getirsin, bol kazançlar diliyorum sn. torwais.
    Tesekkurler. Ilerleyen zamanlarda gelismeleri buradan paylasmaya devam edecegim.

Sayfa 62/214 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •