Sayfa 69/214 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 1705 madde; 545 - 552 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    Queenstockta yeni hisseler görünür hale geldi.
    bir hisse değişmiş.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    evet bu ay bir hisseyi değiştirmiş.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Vallahi bende hic degisiklik yok eylul 29 daki liste ile bugun ki listem halen ayni

4. bianço açıklandığı zaman dd fk pdDd gibi oranlar etkileniyor.bilançodan etkilenmeyen kıstas nedir?fiyata göre tv değişiyor.sistem ona göre seçim yapıyor.tv haricinde neler bu seçimi daha olumlur etkiler yoksa tv yanına şartlar çoğaltılırsa kazancın düşeceğini düşünüyorum.bilançodan bağımsız uygulamak istediğimize göre...tv yanına ne ilave edersek en kazançlı olur yoksa her ilave olumsuz etkilemez mi?

5.  Alıntı Originally Posted by redo Yazıyı Oku
    bianço açıklandığı zaman dd fk pdDd gibi oranlar etkileniyor.bilançodan etkilenmeyen kıstas nedir?fiyata göre tv değişiyor.sistem ona göre seçim yapıyor.tv haricinde neler bu seçimi daha olumlur etkiler yoksa tv yanına şartlar çoğaltılırsa kazancın düşeceğini düşünüyorum.bilançodan bağımsız uygulamak istediğimize göre...tv yanına ne ilave edersek en kazançlı olur yoksa her ilave olumsuz etkilemez mi?
    Gunaydin,
    Ben sadece TV ile calisiyorum ve 2005-2017 arasi (BIST TUM den bazi endeksleri cikardik, basligi incelerseniz tum bilgiler mevcut) portfoyun getirisi %46000 gibi ama %80000 hatta %100000 lere ulasan portfoyler var sanirim.
    Ben ne ilave ettiysem hep olumsuz etkiledi ama pozitif etki eden seylerde var sanirim- bulmamiz lazim

Kolay gelsin, bol kazanclar.

6.  Alıntı Originally Posted by redo Yazıyı Oku
    bianço açıklandığı zaman dd fk pdDd gibi oranlar etkileniyor.bilançodan etkilenmeyen kıstas nedir?fiyata göre tv değişiyor.sistem ona göre seçim yapıyor.tv haricinde neler bu seçimi daha olumlur etkiler yoksa tv yanına şartlar çoğaltılırsa kazancın düşeceğini düşünüyorum.bilançodan bağımsız uygulamak istediğimize göre...tv yanına ne ilave edersek en kazançlı olur yoksa her ilave olumsuz etkilemez mi?
    Sayın redo ;

1- bildiğim kadarıyla bilançodan etkilenmeyen bir kıstas yok.

2- KRİTERLER ve TV GETİRİLERİNİ gösteren çalışmamı ekledim :

http://www.formulanaliz.com/2017/08/...i-yanilsamasi/

şöyle söyleyeyim : benim yaptığım testlerde TV ile 1-2 oranın kullanılması en iyi sonucu veriyor gibi hatırlıyorum.

3- bilançodan bağımsız kullanmak istiyorsanız sadece TV KULLANMALISINIZ, diğer tüm oranlar bilançolardan etkilenecektir. TV yanına ekleyeceğiniz her oran sizi bilançodan etkilenir hale getirecektir.

(formülünüzü istediğiniz oranları dahil ederek istediğiniz tarihte başlatabilirsiniz,hiç bir şekilde bilançoları beklemeye gerek yok aslında)

7.  Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    Sayın redo ;

1- bildiğim kadarıyla bilançodan etkilenmeyen bir kıstas yok.

2- KRİTERLER ve TV GETİRİLERİNİ gösteren çalışmamı ekledim :

http://www.formulanaliz.com/2017/08/...i-yanilsamasi/

şöyle söyleyeyim : benim yaptığım testlerde TV ile 1-2 oranın kullanılması en iyi sonucu veriyor gibi hatırlıyorum.

3- bilançodan bağımsız kullanmak istiyorsanız sadece TV KULLANMALISINIZ, diğer tüm oranlar bilançolardan etkilenecektir. TV yanına ekleyeceğiniz her oran sizi bilançodan etkilenir hale getirecektir.

(formülünüzü istediğiniz oranları dahil ederek istediğiniz tarihte başlatabilirsiniz,hiç bir şekilde bilançoları beklemeye gerek yok aslında)
    TV, Cari Oran ve Oz Sermaye Karliligi en faydali olanlar kriterler arasinda

8. Son düzenleme : DRİZM; 04-10-2017 saat: 13:10.

Sayfa 69/214 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •