Sayfa 19/214 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1705 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1. Bir süre akademik camiada bulunduğum içindir belki bilmiyorum ama, daha önce adını bile bilmediğin bir programı, adını bile duymadığın bir seçim kriteri ile buradaki bir kullanıcıdan öğreneksin..Hatta Sn Drizm programın nasıl kullandıldığını dahi tek tek anlatacak, hatta bunun ile ilgili blog sitesi kuracak..Ve son bunlardan hiç bahsetmeyip kendi yönteminmiş gibi bundan sosyal medyada bahsedeceksin..Bunun adı intihaldir...Yani çalmaktır kısacası...

Size dm den sorduğum soruya cevap verip vermemişsiiz diye iftira atıyor muşum..Bu programı alan ve temel analiz bilgisi olan herkes 1/100.000 den daha yüksek bir getiri bulur zaten...Bunun arkasına sığınmayın, komik oluyorsunuz..

Buyrun çok daha yüksek bir oran..Ne yapayım şimdi bunu...Tom stratejisi diye yutturmaya mı çalışayım..?

Bu da sizin twitter hesabınız..Site adminlerinin bu duruma müdahale etmesi gerekir diye düşünüyorum

2. bakın bakalım ne için yapmış
    kanıtı

bu soruya cevap veremeiyorsunuz
    2 farklı kriterden sonra, sadece sıralama temettüye göre.. sizin stratejiniz midir?

twetterdaki hesabın neyse baher et hesabım bu diye
    sen beni engelle bende seni kurtulalım
    https://twitter.com/mehmetakifozen/s...30484742004736

3. Tmm ben pes ettim..

Yukarıdaki dm lerde ne demişsem zaten aynısı söylüyorum...Başkasından duyduğun şeyi pazarlama sosyal medyada...Yine söylüyorum...Arkasındayım yazdıklarımın...Sen o mesajda sosyal medyada yazdıklarınla ilgili kaynak göstereceğini söyleseydin siteye yazmazdım zaten..Ama yanlışında ısrar ediyorsun

Zaten başlık ta mahalle kavgasına döndü...Ben cevap vermeyeceğim artık...

Bu kadar kirlilikten ötürü de başlık sahibinden özür diliyorum..Kararı okuyucu ve site yönetimi versin..

4. tamam
    buradaki yazılarını görmek istemiyorum forumun blokunu kullanacağım
    twetterda da yazarsan kim olduğunu

5.  Alıntı Originally Posted by mhtakif Yazıyı Oku
    bakın bakalım ne için yapmış
    kanıtı

bu soruya cevap veremeiyorsunuz
    2 farklı kriterden sonra, sadece sıralama temettüye göre.. sizin stratejiniz midir?

twetterdaki hesabın neyse baher et hesabım bu diye
    sen beni engelle bende seni kurtulalım
    https://twitter.com/mehmetakifozen/s...30484742004736
    Hocam, başlığı takip eden bir KY olarak bir süredir sayfadaki tartışmaya mecburen tanıklık ediyorum. Naçizane fikrim sistemizin ağırlıklı kısmını başlık sahibinden esinlendiğinizdir.

Bazı parametreleri değiştirerek sistemi sahiplenmek en hafif tabirle emeğe saygısızlık oluyor.

Sistemi geliştirmek de önemli bir iştir elbette. Eminim o yüzden takipçileriniz size minnettardır. Lakin mümkünse sayfayı bu tartışmadan arındıralım ve hepimiz yolumuza bakalım...

Herkese bol kazançlar diliyorum...

6. Benim anlamadığım birşey var. Sn Tom geliştirdiği sistemde %200 küsür binlik pörtföy artışı öngörmüş. Bu hesap teşbih için mi yapıldı yoksa realitesi varmı? Yani bu sistem geliştirilerek bu seviyeye ulaşabiliyorsa neden %22000 lik sistemi konuşuyoruz direk %200.000 lik sisteme formül sistemi diyelim Sistemle oynanarak yapılan analizlerde bu kadar fark oluşabiliyorsa insan sistemden şüphe eder sonuçta inandırıcılığı kalmıyor. Yanlış mı düşünüyorum:/?

7. Bu arada aranıza yeni katıldım bir süredir takip ediyordum. Fırsat bulmuşken ikinci sorumu da yapıştırayım. Ürün bukadar pahalıysa neden bir kaç kişi birleşip almayalım? Ben mi çok çakalım :D

8.  Alıntı Originally Posted by AliSamiYen Yazıyı Oku
    Hocam, başlığı takip eden bir KY olarak bir süredir sayfadaki tartışmaya mecburen tanıklık ediyorum. Naçizane fikrim sistemizin ağırlıklı kısmını başlık sahibinden esinlendiğinizdir.

Bazı parametreleri değiştirerek sistemi sahiplenmek en hafif tabirle emeğe saygısızlık oluyor.

Sistemi geliştirmek de önemli bir iştir elbette. Eminim o yüzden takipçileriniz size minnettardır. Lakin mümkünse sayfayı bu tartışmadan arındıralım ve hepimiz yolumuza bakalım...

Herkese bol kazançlar diliyorum...
    peki sen okudun mu twetterda konu ile ve @drizm ile ilgili yazdıklarımı ? yok
    hemen yaz gitsin

sende cevapla

uzatmak istemiyorsanda yazma.

Sayfa 19/214 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •