Arama sonucu : 1707 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Bence programla ilgili çok fazla kafa karışıklığı yaşıyorsunuz..

Evet repaint yaptığı hesap dönemi hesaplama kısmı var ama bir de yapmadığı yayınlanma tarihi kısmı var...

Bence bu program olur, başka program olur farketmez...Kendinize ait altın formül için uğraşın daha mantıklı...Örneğin programı alırsın, bir sürü test yaparsın, test sonuçlarını kaydedirsin, eğer hisseler birkaç ay sonra değişirse programı kullanmazsın olur biter

Yani ben yüzlerce test sonrasında birkaç farklı yerden hiise fiyat ve oranlarını da kontrol ettiğimden güven sorunum kalmadı..

Ya ben çok safım ya da bu veya buna benzer programlarda hep bir sıkıntı arayan arkadaşlar ..bilemiyorum

Not: program repaint yaptığı yer bilanço açıklanma dönemleri...Çünkü hergün bilançolar geliyor ve sizin belirlediğiniz kriterleri sağlayan hisseler tabi ki değişiyor.Bilanço bittikten sonra aylık portföy seçimi yaparsanız zaten net hesap dönemi veya yayınlanma tarihine göre sıralama kısmında değişiklik olmuyor.
    Başka bir yol söyleyim..Tüm bilançolar bitti örneğin ve sizin portföyünüz ağustos 1 başlangıçlı olsun...Size repiantli portfoyü verecek..3 aylık portföy olsun diyelim..Zaten siz portfoyü 2 aydan fazla taşıyacaksanız daha...Yani çok da olumsuz değil.
    Son düzenleme : TomBombadillo; 27-08-2017 saat: 18:14.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •