Sayfa 207/214 İlkİlk ... 107157197205206207208209 ... SonSon
Arama sonucu : 1705 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1. Kabaca hesabıma göre 10 aylık getirim %85-90 civarı. Ben memnunum. Portföyümün 3te birini sisteme bıraktım bu süreçte. Usd bazlı enflasyon oranını da geçmiş bulunmaktayım. Kesinlikle devam etme düşüncesindeyim.

2. Sistemin;
    01.04.2021-29.04.2022 arası getirisi %140.06
    aynı sürede endeks geirisi %70.38
    Bu ay getiride küçük bir gerileme var.

3. Bayadır takip ediyorum ama bu konuyu yeni farkettim. Öncelikle hepinize teşekkür ederim çok bilgi sahibi oldum. Fabrika işçisi olarak kendimce bıseyler yapmaya çalışıyorum 3 yıldır bu dediğiniz sistem banada mantıklı geldi ancak tarama işi programla sanırım o konu hakkında bilgim yok. Ücretli bir sürü program var 10bin lira vs diyo bunu da karsilamam mümkün değil zaten bilgimde yok o kadar. Bana 3 5 tane hisse yeter ikramiye vericekler 2 maaş onu yatırmayı düşünüyorum ekstra para ayırmak çok zor maaştan çünkü. O yüzden bu hisseleri başka bir şekilde araştırma imkanımız varmi gerekirse tek tek bakarım şirketlere neyine bakcaz onu bilmiyorum. Yardimci olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by Benx Yazıyı Oku
    Bayadır takip ediyorum ama bu konuyu yeni farkettim. Öncelikle hepinize teşekkür ederim çok bilgi sahibi oldum. Fabrika işçisi olarak kendimce bıseyler yapmaya çalışıyorum 3 yıldır bu dediğiniz sistem banada mantıklı geldi ancak tarama işi programla sanırım o konu hakkında bilgim yok. Ücretli bir sürü program var 10bin lira vs diyo bunu da karsilamam mümkün değil zaten bilgimde yok o kadar. Bana 3 5 tane hisse yeter ikramiye vericekler 2 maaş onu yatırmayı düşünüyorum ekstra para ayırmak çok zor maaştan çünkü. O yüzden bu hisseleri başka bir şekilde araştırma imkanımız varmi gerekirse tek tek bakarım şirketlere neyine bakcaz onu bilmiyorum. Yardimci olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
    YouTube'da Tunç Şatıroğlu'nun ay sonlarında yaptığı Uzun Vadeli Yatırım İçin Cazip Hisseler videosu var. Birkaç gün sonra Mayıs ayı için yeni videosu yayınlanacak. Senin durumuna uygun en iyi seçenek bu gibi görünüyor. Kanalın linkini atıyorum. İstersen bir incele kafana yatarsa uygularsın. https://www.youtube.com/c/kanalfinans-webtv/videos

5. Bakicam teşekkür ederim

6. İş yatırım, investing gibi sitelerden de özet bilgiler bulabilirsiniz.
    Bir hisseyi almadan önce mutlaka araştırınız.
    Diğer türlü ciddi zararlar edebilirsiniz.
     Alıntı Originally Posted by Benx Yazıyı Oku
    Bayadır takip ediyorum ama bu konuyu yeni farkettim. Öncelikle hepinize teşekkür ederim çok bilgi sahibi oldum. Fabrika işçisi olarak kendimce bıseyler yapmaya çalışıyorum 3 yıldır bu dediğiniz sistem banada mantıklı geldi ancak tarama işi programla sanırım o konu hakkında bilgim yok. Ücretli bir sürü program var 10bin lira vs diyo bunu da karsilamam mümkün değil zaten bilgimde yok o kadar. Bana 3 5 tane hisse yeter ikramiye vericekler 2 maaş onu yatırmayı düşünüyorum ekstra para ayırmak çok zor maaştan çünkü. O yüzden bu hisseleri başka bir şekilde araştırma imkanımız varmi gerekirse tek tek bakarım şirketlere neyine bakcaz onu bilmiyorum. Yardimci olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by Benx Yazıyı Oku
    Merhaba,

Eğer hisse seçiminde zorlanıyorsanız yatırım fonlarını düşünebilirsiniz. Aşağıda yatırım fonlarının tartışıldığı konu başlığının adresini paylaşıyorum.

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=52121

Eğer yatırım fonlarıyla ilgili bilgi edinemezseniz bana mesaj atabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Google'da aratarak Tuncay Turşucu'nun masa notları adlı sitesini inceleyebilirsiniz. Kendisi uzun vadeli yatırım ile ilgili bilgilendirici yazılar paylaşıyor.

Aslında piyasamızda yatırım yapmaya değer hisse sayısı belki 40-50 adettir. Ve bunlar arasında temettü veren, yönetimi dürüst şirketlere yatırım yapabilirsiniz. Örneğin koç grubunun şirketlerinin uzun vadede sizi üzme ihtimali düşük.

Yine de bu konuda bilgim az, paramı çarçur etmek istemiyorum diyorsanız yatırım fonlarını değerlendirmenizi öneririm. Hisse senedi yoğun fonlardan mac, nnf, tkf, oph gibi fonları inceleyebilirsiniz.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Benx Yazıyı Oku

Merhaba sayın Benx ;

1- programın fiyatı için ;

https://www.finnet.com.tr/FinnetStor...stocksInvestor (3 ayda 1 kez)

2- buada bahsedilen sistem hisseleri için ;

https://twitter.com/mehmetakifozen

3- temettü hisselerine farklı bir bakış için ;

https://halilbuhur.com/buhur25-ekolu

bol kazançlar dilerim..

Sayfa 207/214 İlkİlk ... 107157197205206207208209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz