Sayfa 11/21 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 168 madde; 81 - 88 arası.

Konu: 2 Yıllık Tahvil Faizi Nereye Koşuyor ?

1. CÜNEYD zapsu hemen zeybekçinin arkasında oturuyor. yine ortaya çıktı iş abd olunca.
    .
    ya Allah ya bismillah.
    *
    Evime geldim dolapta ne göreyim. coca cola nın ürettiği damla su almış hanım.
    *
    Ev münafık evi gibi oldu. Cübbeli hocaya sorsak hanımdan bu sebeple nikah düşer mi ?
    *
    Fatih tezcan a selam sizi destekliyoruz.

2. bu para (tl)
    bu tahvillerin arkasında
    ALLAH CC. var
    sonucunu çıkartıyorum.
    *
    Çaycıların hepsini kovacAKlar.

3. Çaycı senin yazış stilini başka birisine benzetmeye başladım..
    Dediklerinle yazdıkların birbirini tutmuyor

Umarım anlamışsın ne demek istediğimi..

4.  Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    Borsa ve hise grafiklerine tl bakmayın. hep usd bakın. usd olarak baktığınızda aslında borsanın 110 bin olmasına rağmen yükselemediğini davutoğlunun gönderildiği yerin bi tik üstüne hemen hemen aynı yere 250 milyar tl para dağıtılmasına rağmen ancak gelebildiğini görürsünüz ki kendimi tekrarlıyorum bu topikte yazmıştım.
    *
    *
    CayCi Dost SEANSLI bir Yükseliş trent i çizdim USD/TRY ninde biraz kıpırdaması ve endeksin gevşemesiyle önümüzdeki günlerin hem bayram tatili olması hemde haber akışının gündem değişmesiyle durumlar DİKKATE alınması gerek diye algılıyorum doğru mu ?

5.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    CayCi Dost SEANSLI bir Yükseliş trent i çizdim USD/TRY ninde biraz kıpırdaması ve endeksin gevşemesiyle önümüzdeki günlerin hem bayram tatili olması hemde haber akışının gündem değişmesiyle durumlar DİKKATE alınması gerek diye algılıyorum doğru mu ?
    haftalık grafk aç davutoğlu nun gittiği yeri işaretle. buraya ekle. seanslık grafiği boşver.

6.  Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    haftalık grafk aç davutoğlu nun gittiği yeri işaretle. buraya ekle. seanslık grafiği boşver.
    Elinde ekranı olan dostlardan rica etsek bendeki sadece seanslık DOLAR BAZLIYA ÇEVİRİYOR diğer peryotlarda çevirtemedim ben

7. açılış töreninin 5. /14. saniyeleri arası çok ilginç sayın Çaycı. bu insanlar sembollere çok fazla değer veririler ve görüntülerin bu kısmı bana ilginç geldi...

8.  Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    Bir dostumuzdan rica ettim GRAFİĞİ ALINTILIYORUM ...

Sayfa 11/21 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •