Sayfa 19/21 İlkİlk ... 91718192021 SonSon
Arama sonucu : 168 madde; 145 - 152 arası.

Konu: 2 Yıllık Tahvil Faizi Nereye Koşuyor ?

1. Çaycı alemsin vesselam

Yahu kuru basarak 160M dolardan kaç milyar gelecek..
    10 ?
    15 ?

Bir yandan adamlara paye veriyorsun doları borsayı faizi tutuyorlar ki öyle kolay iş değil..
    10 15 milyar dolar çözülsün diye yapılacak bir iş HİÇ DEĞİL..
    Diğer yandan aptal çaresiz yerine koyuyorsun..

Olmadı be..

Hem usdtry yi 3.90 dan 3.40 a getirebilecek
    hem cahil olacak
    hem ümitsiz olacak
    hemde bilgisiz..

Olmadı olmaz..

Üzgünüm..

Bunlar kahve ağzı yorumları

2. Böyle yorumlar görünce dayanamıyorum.
    Yok 3.53 olacak mış ama kapalı kapılar ardında
    "vatandaş dolar bozmuyor efendim ne yapalım..hmmm ..purosundan duman üfledi ve ekledi..kırın 3.50 yi aşağı.."

Komedi..

Vatandaşın kafası böyle mafyatik fimlerden fırlamış yalan yanlış bilgilerle dolu olarak para piyasalarına geliyor her seferinde de zarar ediyor..

Yazık bu zararlı fikirler yayıldıkça yayılıyor..Bunla mücadele etmek lazım..

Hep diyorum şubeler kapanmış 2 tl den 25 kuruşa düşmüş aman satmayın malınızı patron malınızın peşinde diye yazanlar işte bu fikirlerin mamulü..

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Böyle yorumlar görünce dayanamıyorum.
    Yok 3.53 olacak mış ama kapalı kapılar ardında
    "vatandaş dolar bozmuyor efendim ne yapalım..hmmm ..pürosundan duman üfledi ve ekledi..kırın 3.50 yi aşağı.."

Komedi..

Vatandaşın kafası böyle mafyatik fimlerden fırlamış yalan yanlış bilgilerle dolu olarak para piyasalarına geliyor her seferinde de zarar ediyor..

Yazık bu zararlı fikirler yayıldıkça yayılıyor..Bunla mücadele etmek lazım..

Hep diyorum şubeler kapanmış 2 tl den 25 kuruşa düşmüş aman satmayın malınızı patron malınızın peşinde diye yazanlar işte bu fikirlerin mamulü..
    sen ne anlatıyon ?
    *
    youtube aç
    Ahmet Davutoğlu-Hakan Fidan Gerekirse Kendi Ülkemize Füze Atarız !
    yazıver. otur izle dinle.
    *
    hey allam ya ne olduğunu zannediyorsunuz ?
    *
    .

Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    arakanlı müslümanların cumhuriyet kurulurken savaş varken gönderdiği paralarla kurulan banka hangisi ?
    *
    müslümanlar olarak bankamıza ne zaman kavuşacağız ?
    -
    milli olmayan kurumlar malesef.
    -
    gören göz.
    *
    çok çok yazdım. gaza getirdiler. elveda.
    Kurtuluş Savaşı harcamaları için kullanmayıp banka kurmak için saklandığına aklı başında olan kim inanır?

5.  Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    sen ne anlatıyon ?
    *
    youtube aç
    Ahmet Davutoğlu-Hakan Fidan Gerekirse Kendi Ülkemize Füze Atarız !
    yazıver. otur izle dinle.
    *
    hey allam ya ne olduğunu zannediyorsunuz ?
    *
    .
    Başkan geç bunları..

Bak senin Yazış stilini birisine benzetiyorum ama o kişi bu kadar cahilce yorumlar yapmıyordu..
    İlginç..

Bak başkan adam 3.94 den 3.40 a düşmüş uçurumdan uçuruma sürüklenen bir ülkenin para biriminde 1.5 kuruş basıyor GÖREN GÖZLERİN hiç birisi bu satışı karşılamıyor..

Ha yukarıda bi E harfi dikkatini çeker..

Nedir acaba o E harfi..

Neden sonrasında bu kadar satış yemiş..

6. amerikan sermayesine 2012 2013 de not için ülkeyi peşkeş çeken bu arkadaşlar şimdi wanted.
    -
    hayat garip.
    *
    fin

7.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Bravo ...
    Aynisini Brezilyada da yapiyorlar, Orada da kur asagi borsa yukari.
    Bu fantazilerinizle sizi basbasa birakiyorum. Bize ayrilan surenin sonuna geldik. Siz reklamlarla devam edin.
    ordada uzay gemisi var mı ? biz brezilyada yaşamıyoruz burdaki fantezileri izliyoruz napalım. tabi ki geyik yazdığım ama gerçeğinden pek farkı varmıdır ? bilemeceğiz.
    -
    brezilya beşar esad ı yıkmak için operasyon çekiyor muydu ? en son 3 günde şama giriyorduk kaç yıl geçti 30 milyar dolar gitti diyorlar. valla rahmetli erbakan ın kemikleri sızlıyordur heralde 1 milyon tl için neler geldi başına şimdi 30 50 milyar dolar gömüyorlar alkış tutuyor tempolu slogan atılıyor.
    *
    hayat çok garip. insanlarda mı sorun var nedir anlamak zor.
    *
    feto pkk ile görüşen chp oldu ne açılımcılar ne fetöcülere destekledikleri günler hatırlanıyor.
    -
    sıra chp de.
    ve
    varık fonunda para bittiyse hedef...
    -
    kılıçdaroğlu ekibiyle de buna çanak tutuyor sanki.
    valla anlamak mümkün değil tımarhane.

8. çizgileri bugün twitte gördüm ekleyelim fikrimize paralel.
    Aksel Kibar, CMT†@TechCharts Sep 6

bu grafik ne diyor ?
    *
    Ülkemizi yöneten asrın yönetimi çökmüştür.
    Suriye de savaşı esad kazanmıştır.
    Esad ile barışmaktan başka çare yoktur.
    -
    daha da ne diyor ?
    bankacılık sistemimiz ağırlıklı abd avrupa sermaye bankaları avrupa abd sermayesi yolcudur.
    yerine çin sermayesi anlaşılabilirse o da tefeci faiziyle gelecektir gelirse !
    -
    daha daha ne diyor ?
    tüm politika ve ekonomik hayaller suya düşmüştür. suçlanacak birileri aranmaktadır. bu enkaz bir şekilde mağduriyetle kurtulmaları gerekmektedir. ve para bittiği için bir yerlere çökülmesi gerekmektedir. 1000 odalı yaşamalar uçaklar lüksler mercedeslere alışılmıştır.
    lüks arabalara lüks herşeye elveda yaşasın kominizm e trol tayfaların hazır olmasından bahsediyor.
    tefeci faiziyle borç bulduk bulduk bulamadık 17.50 nin ucu açılır diyor.
    *
    gören göz
    *
    gelecek olan geliyor.

Sayfa 19/21 İlkİlk ... 91718192021 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz