Sayfa 15/23 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
Arama sonucu : 177 madde; 113 - 120 arası.

Konu: YP Banka Mevduat Faizleri Ve Opsiyon Stratejileri

1.  Alıntı Originally Posted by leventa Yazıyı Oku
    Hayir...3475-1.70.....yani 3.4733 alti kapanista kar yazar
    3.4750-0.0017=3.4733 tamamdır
    İspanyolca geleceğin dili, sen geleceğin insanı ! ispanyolca

2. levanta ve bear bull hocam

Bu sayfayı takip ediyor musunuz ?

https://tr.investing.com/currencies/forex-options
    USD/TRY

3.  Alıntı Originally Posted by inti Yazıyı Oku
    levanta ve bear bull hocam

Bu sayfayı takip ediyor musunuz ?

https://tr.investing.com/currencies/forex-options
    USD/TRY
    Ben bilmiyordum...ama guzel usdtry volativite degerleri anladigim kadariyla. ..

4.  Alıntı Originally Posted by leventa Yazıyı Oku
    Ben bilmiyordum...ama guzel usdtry volativite degerleri anladigim kadariyla. ..
    Eve gelince baktim tekrar....guzel gercekten...inti hocam...eline saglik...birlikten kuvvet dogar....boyle paylasimlar onemli....bu arada 3475 yazdigim emirler gelmedii....

5. Hesabımın bulunduğu bankayı arayıp neden VİOP işlemlerinde opsiyonların olmadığını sordum.

Aldığım cevap

Uygulama döneminde müşterilerin çok fazla eksiye düşmesi ve bunu önlemeye yönelik "İşlem Öncesi Risk Yönetimi Uygulaması (PTRM) " uygulamasının devreye girmesinin beklendiğidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    3650 Call ops. lerin bir bölümünü kapatıp 3700 Call ops de poz açtım.

1-2 tl arasında fiyat bu Camaya kadar denk getirirsem 3500 PUT ops.larıda kapatabilirim.

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    leventa gaza getirdin beni de

bende 8.ay sonu için ucundan başladım diğerlerinede pasif yazdım ama IKG değil yarın unutmazsam tekrarlamam lazım.

3500-3650 aralığında kalmasına oynadım sigorta filan yok bende :-) ölümüne mokoko

Bear_Bull
    @BearBull26

7. Bearbull abimizin super islemini anlatalim.....3650 uzlasmaya gitmeden yarisi cepte....call kapatarak acilan teminatla...3700 den 3650 nin uzlasmaya gidene kadar alinacak teminat miktari kadar bir prim 3700 acilmis....ozetle 3650call islemini 3700 call tasinmis....29 agustosa kadar risk 3500-3700 tasinmiss.....supersin abi...bahtin acik olsun...( prim degerleri yaklasik oldugunu belirteyim)

8. Ben bugun fantazi yaptim. Agustos vade 1.7 den 3475put 20 adet aldimmm....20000 dolarim var 34 tl ye....dusunceside guselll

Sayfa 15/23 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •