Sayfa 816/835 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826 ... SonSon
Arama sonucu : 6675 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    Demisaş %80 benim bildiğim 3-4 yıldır ilk beş kurumda yani bunun pek bir espirisi yok olsaydı bugüne kadar olurdu..
    Tek başına yeterli olmasa da bir malın toplanmış olması her zaman önemlidir. Ky, araştırmışsa sektöre ve şirkete güvenmişse alacak ve hâkim gücün start vermesini bekleyecek. Çünku elindeki tek silah sabırdır. Çünku ky'dir.

2. Uzun süredir demisas hissesi alıyorum ancak tüm yatırımcılar gibi benimde şirkete olan inancım kalmadı.

Şirket yönetiminin hisse üzerinde baskı kurduğunu düşünüyorum.Amaç tam olarak nedir elimizdeki hisseleri almaksa hesap no versinler virmanlayalım olsun bitsin.yaziktir günahtır bu kadar insanın ahını almak kimseye fayda getirmez.Saygilarimla

Bu maili yatırımcı ilişkilerine gönderdim.ancak Türkçe olan adres iletileri engelliyor.bende ingilizce olan adrese gönderdim

Redmi Note 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. manşallahı var,çoook sağlam duruyo,çakılı,temeline beton dökülmüş.yerinden kımıldarsa yumurtası soğur.adiiiiiiiiiiii...

4. 14 temmuzdan beridir 6,42 ...yazıklar olsun...demekki ne misyon var nede vizyonu...ne kağıtlar kaçtı,bu aptal yüzünden.

5.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    14 temmuzdan beridir 6,42 ...yazıklar olsun...demekki ne misyon var nede vizyonu...ne kağıtlar kaçtı,bu aptal yüzünden.
    Analiz vs.hikaye adam oturmus hisselerin üzerine ben nedersem o diyor resmen....benimde şevkim kirildi acikcasi...

6. Aptal bir şirketin aptal kağıdı, birkaç ay önce bunun yarı fiyatında olan kardemir d dahi bunun üstüne çıktı.. Kağıt borsada maskara haline gelmiş.Bu şirketin yöneticilerinin yüzü hiç kızarmıyrmu, utanma durumları yok mudur merak ediyorum..Benim maliyetim düşük olduğu için satmayı düşünmüyorum benim satış fiyatıma gelene kadar 1 lot dahi vermem.

7.  Alıntı Originally Posted by veysi89 Yazıyı Oku
    Aptal bir şirketin aptal kağıdı, birkaç ay önce bunun yarı fiyatında olan kardemir d dahi bunun üstüne çıktı.. Kağıt borsada maskara haline gelmiş.Bu şirketin yöneticilerinin yüzü hiç kızarmıyrmu, utanma durumları yok mudur merak ediyorum..Benim maliyetim düşük olduğu için satmayı düşünmüyorum benim satış fiyatıma gelene kadar 1 lot dahi vermem.
    Hisse beklentisi olmasaydi durmazdim...bu beklenti malesef bize pahaliya patladi...teknik olarak bir numara yok..duz mantik bazen ise yariyor hikaye kurbani olduk..zalim spegi var...

8. Herkesin bildigi hikaye ne kadar para kazandirir o da mechul.biz hep olumlu dusunuyoruz ama borsa mantigi biraz daha farkli isliyor...

Sayfa 816/835 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •