Sayfa 13/312 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 97 - 104 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Yalnız bende ,her şeye rağmen,ilk çeyrek kötü gelirse ; elimdeki 4 liranın altından almış olduğum hisseleri satacağım.Kar gelirse de ,pek alım fırsatı vereceğini zannetmiyorum doğrusu.Çünkü endeksin geldiği yer belli.

2. Hakkımızda hayırlısı bakalım inşaAllah iyi olur nasip kısmet bekleyip göreceğiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. *************************
     Alıntı Originally Posted by erenerdi Yazıyı Oku
    Endex in 2007-2010-2013 yıllarında USD bazlı 5 cent seviyesinden geri döndüğünü görüyoruz...en son 2013 yılı tepesi dönüşümüzden sonra 4 tam yıl dip arayışları yapan endex in 2 cent civarından 5 . yıl sonunda dönüş yaptığını gözlemliyoruz...bu süreç içerisinde Ülke olarak oldukça sıkıntılı süreçler yaşadık... süre içerisinde 1.75 civarı olan dolar 3.70 gelmiş oldu...dikkat edilirse içinde bulunduğumuz süreçte güvenlik güçlerimiz ülke dışında operasyonlar yapıyor...borsa bu gelişmeleri satmamış olsaydı prim yapamazdı... kötünün iyisi her haberin olumlu algılandığı bir süreçteyiz ...sadece Referandumdan Hayır çıkarsa kısa süreli geri çekilmeler olabilir ...TL bazlı 20 bin puan yukarda olsakta...henüz 2.5 cent seviyesindeyiz...dolayısıyla yükseliş trendinin devam edeceği görüşündeyim...

4. Şu da günlükteki sıkışma......

5.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Şu da günlükteki sıkışma......

insanlar çabalar iş olacağına varır ==========heder etme kendini

6.  Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    insanlar çabalar iş olacağına varır ==========heder etme kendini
    Bu tuvalet kağıdına yorum bile yazmıcam diyorum sonra bi bakıyım diyorum sinirimden içimi sizlere döküyorum o yüzden herkesten özür diliyorum..daha önce dodol dyhol celha aldım şimdide ditaş inanın hepsinde aynı şeyi yapıyorlar..ky ye eziyet zarar..neden aldım inanın bilmiyorum..ama ben bu t.kağıdının kar felan açıklayacak k...nün olduğuna inanmıyorum..ve yine haklı çıkacam malesef..sizlerde göreceksiniz...iki yıl önce kar açıkladı nedenide kimse kalmamıştı hissede.....

7.  Alıntı Originally Posted by zugoo Yazıyı Oku
    Bu tuvalet kağıdına yorum bile yazmıcam diyorum sonra bi bakıyım diyorum sinirimden içimi sizlere döküyorum o yüzden herkesten özür diliyorum..daha önce dodol dyhol celha aldım şimdide ditaş inanın hepsinde aynı şeyi yapıyorlar..ky ye eziyet zarar..neden aldım inanın bilmiyorum..ama ben bu t.kağıdının kar felan açıklayacak k...nün olduğuna inanmıyorum..ve yine haklı çıkacam malesef..sizlerde göreceksiniz...iki yıl önce kar açıkladı nedenide kimse kalmamıştı hissede.....
    Hacim çok düştü,önümüzdeki hafta ya 4,67'nin üzerinde ya da 3,80 - 4 bandında oluruz.Ben %70 iyimser, % 30 kötümserim. İyimserliğimin yüksek olmsının nedeni, hissenin ölmüş eşşek fiyatından işlem görmesidir. Kötü senaryo gerçekleşirse az daha alıp unutacağım. İyi senaryo gerçekleşirse,ek alım yapmayacak ama Mayıs ayındaki bilançoda kar görmeye yönelik ümidimi artıracağım.

Dolar bazlı bakıldığında nasıl bir dipte olduğumuzu söylemeye gerek yok heralde, oraya hiç girmiyoruz şimdilik.Bizim beklentiler şu an tl .

Ayrıca endeksinde 86.000 - 90.000 arasında referanduma kadar gelip - gideceğini düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Hacim çok düştü,önümüzdeki hafta ya 4,67'nin üzerinde ya da 3,80 - 4 bandında oluruz.Ben %70 iyimser, % 30 kötümserim. İyimserliğimin yüksek olmsının nedeni, hissenin ölmüş eşşek fiyatından işlem görmesidir. Kötü senaryo gerçekleşirse az daha alıp unutacağım. İyi senaryo gerçekleşirse,ek alım yapmayacak ama Mayıs ayındaki bilançoda kar görmeye yönelik ümidimi artıracağım.

Dolar bazlı bakıldığında nasıl bir dipte olduğumuzu söylemeye gerek yok heralde, oraya hiç girmiyoruz şimdilik.Bizim beklentiler şu an tl .

Ayrıca endeksinde 86.000 - 90.000 arasında referanduma kadar gelip - gideceğini düşünüyorum.
    Bu t.kagıdı aydın k.y düşmanının değilde adam gibi birinin olsaydı şu an karı satış rakamları büyümesi ve hissenın fiyatı ne olurdu...bu sorunun cevabını bence herkes biliyor..şu an hisse yıllar içerisinde büyüyerek gitmiş bedelsizler vermiş olmazmıydı????

Sayfa 13/312 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •