Sayfa 15/312 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 113 - 120 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. **************************************************

Alıntı Originally Posted by soros12345 Yazıyı Oku
    Şubat ayı dergimiz çıktı. Yatırımlar tam gaz. Elbet bir gün ciroya da yansıyacaktır. Yatırımcılarımıza duyrulur.
    http://ditas.com.tr/images/uploads/8...2017_haber.pdf

2. İnşaallah ciroya da yansır da bilançosu biraz düzelir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Orta vadeli grafiklerde macd al verdi bugün yeni(tl bazlı) ve dolar bu arada tekrar 3,62.Dolar bazlı günlük grafikte RSI dün 10 idi, ona rağmen bugün de düşünce 15 dklıklarda pozitif uyumsuzluk oluştu. Ha bu arada endeks tekrar 90.000'in üzerinde.

4 liranın altına her şeye rağmen sarkmasını ve paşalar gibi alım vermesini canı gönülden diliyorum. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

4. Önümüzdeki 3 yıl içinde 15 liranın görüleceğini farzederek alıyorum.Zaten nominal fiyatı 7 - 8 civarında.(arsasının kağıt üzerinde 110 bin tl olduğuna bakmayın siz) .PD/DD 2 olsa zaten ederi benim yazdığım rakam,olması gereken şu anda.Kar edip/büyümeyi ve dahi yatırımlarını falan yok sayıyoruz biz bu hesapta.Neyse...

Ya biz çok safız ya da bu hisseyi bu kadar satanlar çok saf.Zaman bakalım neyi,nasıl betimleyecek?

5. [QUOTE=HBYKCN;142136]Önümüzdeki 3 yıl içinde 15 liranın görüleceğini farzederek alıyorum.Zaten nominal fiyatı 7 - 8 civarında.(arsasının kağıt üzerinde 110 bin tl olduğuna bakmayın siz) .PD/DD 2 olsa zaten ederi benim yazdığım rakam,olması gereken şu anda.Kar edip/büyümeyi ve dahi yatırımlarını falan yok sayıyoruz biz bu hesapta.Neyse...

Ya biz çok safız ya da bu hisseyi bu kadar satanlar çok saf.Zaman bakalım neyi,nasıl betimleyecek?[/QUO

Yapmayın arkadaşlar..Bu t. kağıdı endex 90 oldu düşüyor nasıl olacakta o fiyatlara gelecek..diğer artan hisseleri bir inceleyin..neden yükselmiş..kimler nasıl yönetmiş hissesini..bu yatırım yapıyorum diyor ne ciro var ne kar...madem arsası değerli neden ederini göstermiyorda ky yi perişan ediyor..bu güne kadar göstermemişte ky istediği fiyattan kağıt alırkenmi gösterecek..o fiyatlara gidecek hisseyi bu kadar kolay alabilirmisin sence?? valla benim fikrim şuki yine arada dalgalanır bi mıktar çıkarırlar 4 ün altından aldıkları malları verirler ky nin eline senaryo aynen devam eder yıllar içinde devam ettiği gibi..başka bi .... olmazx bu t.kağıdından

6. A.DOĞAN'ın küçük yatırımcı düşmanı demeyelim de, küçük yatırımcıyıı düşünmediğine biraz katılmakla beraber, bir şeyi çok merak ettim ?

'Yukarı gidecek olsa alım fırsatı vermezdi' ne demek?

1.Yani belki şu anda ky 100 lot alyorsa,spekülatör 1000 lot alıyor.Bunu nereden/nasıl ölçümlüyorsun?

2.Üç sene sonra 15 lira hedef koyulmuşsa bizim gibi elemanımız, her gün belki 3000 - lot alsa zaten 3yılda piyasadaki bütün serseri lotları toplar.Uzun vadeli takas analizini şöyle nasıl yaptığını anlatsan bize mesela...
    Son düzenleme : HBYKCN; 17-03-2017 saat: 18:04.

7. Hem konu dışı bir örnek olsun.Benim arkadaşlarımdan bir tanesi Netaş'ı 2009 da 11 liradan aldı , 80 liradan sattı . .... Netaş 300 liraya gitti sonrasında. Demek hisse dipten yakalanırsa,birazda sabır içine katıldığında iyi sonuçlar alınabiliyormuş.

'KY yedirmezler' lafını inanarak söyleyen birisinin hem borsa da ne işi var? Kaldı ki bir an için dediğin doğru olsun. Bu hisseyi son bir yıl içinde alıp - uzun vadeli tutacağını söyleyen tek kişiyi bile görmedim ben hariç. Ky doldurulduğunu,bana bir ispat edebilir misin?

8. Ky oranını cidden merak ediyorum.Vallahi öğrenmek için soruyorum. Takas üzerinden açıklayabilir misin?

Sayfa 15/312 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •