Sayfa 151/312 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. genel kurul onaylarsa 8 kuruş temettümü verecek şimdi?

2. beklentimin gerisinde kalmasına rağmen güzel bir bilanço.. Bu tür sanayi şirketlerinde en önemli unsur olan esas faaliyet karında çok güzel artış mevcut.. yatırımların bitmiş olmasından dolayı önümüzdeki bilançoları çok daha güzel göreceğiz.. Geçmiş zamandan kalan zararlardan dolayı kar orayı kapatmış, ama yinede çam sakızı çoban armağanı az da olsa karın 1 milyonunu temettü olarak vermiş.. Bu şirketi evladiyelik elinde tutan alacağı temettülerle geçimini bile sağlayabilir.. 2. bir emeklilik şirketi.. Şimdi 2018 1. çeyrek bilançoyu bekleyelim .. SABIR ACIDIR MEYVESİ TATLIDIR...

3.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    beklentimin gerisinde kalmasına rağmen güzel bir bilanço.. Bu tür sanayi şirketlerinde en önemli unsur olan esas faaliyet karında çok güzel artış mevcut.. yatırımların bitmiş olmasından dolayı önümüzdeki bilançoları çok daha güzel göreceğiz.. Geçmiş zamandan kalan zararlardan dolayı kar orayı kapatmış, ama yinede çam sakızı çoban armağanı az da olsa karın 1 milyonunu temettü olarak vermiş.. Bu şirketi evladiyelik elinde tutan alacağı temettülerle geçimini bile sağlayabilir.. 2. bir emeklilik şirketi.. Şimdi 2018 1. çeyrek bilançoyu bekleyelim .. SABIR ACIDIR MEYVESİ TATLIDIR...
    aydın doğan adına sevindim.

bana faydası olmayan bilançonun ta ........ına koyiiim.

4.  Alıntı Originally Posted by leybold Yazıyı Oku
    aydın doğan adına sevindim.

bana faydası olmayan bilançonun ta ........ına koyiiim.
    Seninle aynı duyguları yoğun şekilde yaşıyorum.. Lakin sabır yoksa zaman stopu yapılır..

5.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Seninle aynı duyguları yoğun şekilde yaşıyorum.. Lakin sabır yoksa zaman stopu yapılır..
    Ustam bunlar yine KAP'a birşeyler düşmüş.

6. En çok denetime maruz kalan şirket bu kadar düzeltme yayınlar mı ya. Temettü düşmüş . Son olur inşallah. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Vrd Yazıyı Oku
    En çok denetime maruz kalan şirket bu kadar düzeltme yayınlar mı ya. Temettü düşmüş . Son olur inşallah. Ytd
    Bence bu adam ky elinde kalan son lotların peşinde ceviz kabuğu doldurmayacak bilanço revizyonları ile kafa karıştırıp duruyor.Artık satan sattı sayın Doğan zamanın az kaldı ocakta otom.parçacıları %25 ihracat artışı beyan etti sende parçacı olduğuna göre 3 aylıkta birşeyler sunmak zorundasın.

8.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Bir kez kesintiyi saymassak yaklaşık 10 aydır burdayım.Haa zarardamıyım hayır ama 10 aya göre getirim de hiç tatmin edici değil.Nerdeyse enflasyon kadar.Sırf bu uyuz kağıdın olumlu bilançolarını,sabreden kazanacak diye beklerken takip ettiğim yüzde yüz primlenen üç dört tane kağıdı kaçırdık.Beni delirten kağıdı baskılayan kişi yada kurumlara endex çıkar bizimki 0,bilmem kaç yapar.Geçen yıl bilançosuna göre +8 milyon bilanço açıklar %0 bilmem kaç prim yapar.hiç hesapta olmayan temettü vereceğim der %0 bilmem kaç prim yapar.son gelen haberlere bakmadım bile çünkü içimden gelmiyor.Anladığım kadarıyla temettüyü aşağı yönlü revize etmiş.Şimdi seyredelim bakalım hiç hesapta olmayan temettü miktarını aşağı yönde revize etti diye pazartesi % kaç aşağı salacaklar.adamlar resmen fırsat kolluyor aşağı basmak için.KENDİ DÜŞÜNCEMDİR.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.SAYGILAR.
    Haa bu arada 8,90'ları destek yapmadan bu A.K.K. övgülerimi alamayacak.

Sayfa 151/312 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •