Sayfa 162/312 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. DITAS.E İşlem Sırasında Devre Kesici Uygulaması Başlamıştır

2. 8.20-25 direncine çarpıp gelmiş ikinci denemede sanıyorumki geçer
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

3.  Alıntı Originally Posted by arost Yazıyı Oku
    7.42 ile vedalaştık altta pusudayız
    hayırlı olsun kardeş.işte ben bunu yapamıyorum.her ne kadar yağlasamda aldığım kağıttan kopamıyorum.6-7 ay önce gördüğüm fiyatları tekrar görmek için aylarca beklemek zorunda kalıyorum.

4. ha bakam 7,80'lerden tekrar koptu bu sefer tavana kitlese bari.

5.  Alıntı Originally Posted by leybold Yazıyı Oku
    hayırlı olsun kardeş.işte ben bunu yapamıyorum.her ne kadar yağlasamda aldığım kağıttan kopamıyorum.6-7 ay önce gördüğüm fiyatları tekrar görmek için aylarca beklemek zorunda kalıyorum.
    eyvallah darısı başına
    bu hisseyi 5 senedir taşıyorum bekle bekle elde var sıfır takip edenler bilir 7 üzeri sat 7 altı al kararı almıştım şükür kazanıyoruzda ha arkasından baktırıp gider imiş o zamanda el sallarız arkasından. neticede 400 adet hisse var

6.  Alıntı Originally Posted by arost Yazıyı Oku
    aynen kardeşim rezil ettiler kağıtı senelerdir hep aynı senaryo kücük yatırımcıyı resmen keriz yerine koyuyor pezevnkler 3 milyon kar acıklıyorsun 7 üzeri kalamıyorsun en kısa sürede bende cıkacağım yeter artık bu ne rezilliktir yaw endeks olmuş 115 bin bu hala 70 bin endeks fiyatında üstelikte 3 milyon kara rağmen bu kadar ciddiyetsizlik olmaz kagıta sahip cıkan yok yatırım kağıtı dedik senelerdir bekliyoruz bunca senedir üzerine koymazmı ?
    demişiz sinirlendirmiş tabi

7. %14.4'lük yükseliş haftalardır kasıtlı olarak tahtayı baskılayan kişi yada kurumlara gelsin.alın ve ..............

8. Köyün değnekli bekçisi hala burada... Zincirlerimiz kırıldı, artık meydan bizimdir.. fragmanda yüreğimiz ağzımıza geldi ama, film inşallah mutlu sonla bitecek.. Malınıza sahip çıkın.

Sayfa 162/312 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •