Sayfa 163/312 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. birileri doğan ditaşıda doğuşa satacak falan yazmış aslı astarı varmı bana sallamasyon gibi geldi

2.  Alıntı Originally Posted by irfan0326 Yazıyı Oku
    birileri doğan ditaşıda doğuşa satacak falan yazmış aslı astarı varmı bana sallamasyon gibi geldi
    İlk sırada KOÇ alıcıymış DİTAŞ ı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by irfan0326 Yazıyı Oku
    birileri doğan ditaşıda doğuşa satacak falan yazmış aslı astarı varmı bana sallamasyon gibi geldi
    Kardeşim satılmasına gerek yok, aydın doğan medyadan çıkması yeter, elinde ditaş, çelha ve mipaz kaldı mecburen bunları büyütecekkkk.. MALINIZI KAPTIRMAYIN.. SON KEZ DİYORUM...

4.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Kardeşim satılmasına gerek yok, aydın doğan medyadan çıkması yeter, elinde ditaş, çelha ve mipaz kaldı mecburen bunları büyütecekkkk.. MALINIZI KAPTIRMAYIN.. SON KEZ DİYORUM...

5.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    inşallah albea hocam teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by irfan0326 Yazıyı Oku
    inşallah albea hocam teşekkürler
    Birileri yandı yine yatırımcı zihniyeti olmayanın defterini dürerler burada.ytd

7. Murat Doğu
    Mali İşler Başkan Yardımcısı-Sermaye Piyasası.Finansal Raporlama ve Ortaklıklar Gözetim / Yatırımcı İlişkileri Bölüm Başkanı

DOHOL dan DİTAŞ' a transfer olmuş, A takımından yönetici ditaşa gelmiş.. YA DİTAŞ BENİ ALACAK YADA BEN DİTAŞIN ZİRVESİNE SANCAĞI DİKECEĞİM..

8.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Murat Doğu
    Mali İşler Başkan Yardımcısı-Sermaye Piyasası.Finansal Raporlama ve Ortaklıklar Gözetim / Yatırımcı İlişkileri Bölüm Başkanı

DOHOL dan DİTAŞ' a transfer olmuş, A takımından yönetici ditaşa gelmiş.. YA DİTAŞ BENİ ALACAK YADA BEN DİTAŞIN ZİRVESİNE SANCAĞI DİKECEĞİM..
    Dohol zarardan zarara koştu ditaşıda Dohol gibi yapmasın sonra

Sayfa 163/312 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •