Sayfa 165/312 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. arkadaşlar holdinge 900 milyon dolarlık bir girdi söz konusu böyle bir satış hatırlayan var mı içinizde bu adamın borsada işlem gören 3 tane şirketi kaldı nihayetinde.ucundan köşesinden bizede bişeyler düşer herhalde.bu yüzden ve tahtanın hareketlerinde kasıtlı anormallik hissettiğimden ve daha çok içgüdülerime güvendiğim için son iki gündür tavana satış yazdığım kağıtlarımı 10'lu rakamları görmeden satmayı düşünmüyorum.sizcede tuhaf değil mi parayı doğan alıyor ama elinden çıkardıkları yükseliyor,borç batağındaki firmalar.

2.  Alıntı Originally Posted by leybold Yazıyı Oku
    Aslında aklımda bi komplo teorisi var.yerli oto işini aydın dogan a veriyorlarmış.tabiki medya ayagını tamamen bırakmak şartıyla.malum sermaye lazım olacak.
    10 ay önce yazmışım,sanırım yarısı gerçekleşti.diğer yarısıda kısmen gerçekleşir belki.

3. Baban Basbelası medyadan çıktı kasasına 890 milyon dolar girecek.. Enerjisini mecburen sanayi ve inşaata yönlendirecek.. Bu paralardan da senin büyümen için para akacak, Ey ditaş nedir senin bu oyun bozanlığın, ama derviş sabrı ile seni bekliyorum. Çünkü senin sınıfın burası olamaz.. Bu arada euro/usd parite mart kapanısı 1.25 seviyelerinde olacak bu da ilk çeyrek bilançoya ekstra katkı sağlar.. İnşallah bu şirkete güvenen herkes mutlu olur.

4. Ağası ******** olan köyde değnekle bir ben kalmışım.. Kahpelik dizboyu... Yatırımları bitir, satışı artır, karını artır, hala dansözlük dizboyu...

5. DITAS - Ditaş Doğan

Son 3 faaliyet raporunda oluşturulan malların satış fiyatı Euro üzerinden belirleniyor. Satılan malın maliyetinin büyük oranda hammadde maliyetinden kaynaklandığı bunun da büyük ölçüde döviz bazlı satınalma olduğu yazıyor. 2017 ilk bilanço da satınalmanın ağırlıklı dolar cinsinden olduğu yazıyordu. Bu kısımdaki doları 1.Çeyrek faaliyet raporu dışında kaldırmışlar. Geçen hafta yatırımcı ilişkileri aradığımda sordum dolarla alıp euro ile satılıyor dimi dedim. Yok dedi euro ve TL üzerinden alımlar yapıldığını söyledi, dedim biz pariteye bakıyoruz paritenin yükselmesi iyi diye biliyorduk dedim. Paritenin önemli olmadığı ama euro nun yükselmesi Ditaş için iyi olduğunu söyledi. Anlaşılan alırken kendisi için uygun para cinsiyle alıyor satarken ihraç ettikleri euro olduğu için kur farkı geliri yazıyor şirket. Euro nun 5 e yakın seviyeleri mutlaka Ditaş ın bilançoda Esas faaliyetlerden diğer gelirler kısmına pozitif yansıyacaktır. Benim bilançolarda gördüğüm şirketin karını kur farkı belirliyor. Ytd.

6. Tek değilsin. Çalı arkasındayım, Sabır meyve toplama zamanı, 2018 ve sonrası ....

7. Bildiğiniz gibi Ditaş Doğan Niğde'de ve şahirle bitişik durumda.250.000 metre kare arazi üzerinde.Bu araziden şehir dışına doğru,yani şehre biraz daha uzaklıkta satılan bir arsanın metre karesi 1181 TL.
    Şimdi sadece 10 milyon sermayeli Ditaş'ın yeniden kurulma değerini varın siz düşünün.
    Sahibinden.com'daki linki;
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...86658849/detay

8.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Bildiğiniz gibi Ditaş Doğan Niğde'de ve şahirle bitişik durumda.250.000 metre kare arazi üzerinde.Bu araziden şehir dışına doğru,yani şehre biraz daha uzaklıkta satılan bir arsanın metre karesi 1181 TL.
    Şimdi sadece 10 milyon sermayeli Ditaş'ın yeniden kurulma değerini varın siz düşünün.
    Sahibinden.com'daki linki;
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...86658849/detay
    https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#127.../1522143991311
    Üzerine tıklarsanız Ditaş ın arsası hakkında bilgi verir. Burda Ditaş ın arsasının 155 bin metrekare olduğu yazıyor. Başka arsası yokmuş sormuştum yatırımcı ilişkilerine

Sayfa 165/312 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •