Sayfa 168/312 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. A.K.K.8.00 üzerine çıktığında tamam artık direkt olmasada holdingden dolayı güçlü bir hikayesi var,artık aşağı salmazlar diye düşündük 4 iş günü sonra başladığımız noktaya geri döndük.ya sabır diye diye ağzımızda diş kalmadı.

2.  Alıntı Originally Posted by leybold Yazıyı Oku
    A.K.K.8.00 üzerine çıktığında tamam artık direkt olmasada holdingden dolayı güçlü bir hikayesi var,artık aşağı salmazlar diye düşündük 4 iş günü sonra başladığımız noktaya geri döndük.ya sabır diye diye ağzımızda diş kalmadı.
    bu sefer tongaya düşmedim zirveye yakın kargoya verdim 1 yıldan fazla oldu be taşı taşı nere kadar alsın t... yapsın kafasına odunla vurdumun oğlu

3. Böyle bir yorum gördüm paylaşmak istedim. Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku

Böyle bir yorum gördüm paylaşmak istedim. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by tezcan Yazıyı Oku

Bu numaradan hisse ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

6. henüz açıklanmamış bişeyler olmalı kanaatindeyim yoksa bitmiş yatırımlar.yeni sektör arge çalışmaları.arsası.otomativ sektöründeki şahlanış.zarardan kara geçmesi ve en son olarak holdinge gelecek nakit tüm bunlara rağmen istikrarsız abuk subuk fiyat hareketleri.

7. batan borsacı.sevindim senin adına.

8. birde şu dikkatimi çekti diğer firmalar en ufak yeni iş ilşkisini hemen kap a bildiriyor.aselsan gersan elektrik gibi bu bizim uyuz hiçmi yeni iş bağlamıyor hiçmi yeni sözleşmeler imzalamıyor.hiçmi sipariş almıyor.gelen haberler hep standart bilanço.şirket genel bilgi formu vs.

Sayfa 168/312 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •